Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyanoktól kérdeznék, akik...

Olyanoktól kérdeznék, akik nagyon rég óta foglalkoznak Testépítéssel! Ti honnan informálódtatok?

Figyelt kérdés
Tehát honnan tudtátok, hogy hogy kell egy tömegnövelő étrendet összeállítani? Vagy pl, hogy milyen gyakorlatok vannak trapézizomra? Leírnátok még, hogy mióta "gyúrtok"?
2012. dec. 22. 16:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a kezdet kezdetén, mikor még nem volt net, akkor honnan tudakozódtatok:)
2012. dec. 22. 16:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1985-ben kezdtem és akkoriban csak újságokból és az idősebbektől tudtunk infókat szerezni.
2012. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Takumi ***** válasza:
Könyvek, újságok.
2012. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 JayC ***** válasza:
én eleinte netről informálódtam csak, később versenyzőktől és könyvekből.
2012. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked már volt net.:)
2012. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És voltak célzottan ilyen újságok/magazinok a nyolcvanas években? Tehát amik konkrétan testépítéssel foglalkoztak?
2012. dec. 22. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, amcsi magazinok lefordított verzói.
2012. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocs, de nagyon kíváncsi vagyok. Tápkiegek voltak? És ezek az újságok relatíve drágák voltak?
2012. dec. 22. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Sportrobi nevezetű magyar proteinszörnyűség volt, majd később deltaprotein, amiben már volt eggpro is.

Többit később, mert focizok.:)

2012. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

En a kilencvenes evekben csinaltam ezt par evig, es akkoriban a Flex magazinbol lehetett okosodni.Volt meg az Arnold A testepites nagy enciklopediaja meg meg par:

[link]

Van amit mar pdf ben is megtalalsz.

Ha jol emlexem tomegnovelesre sportrobit, es melle Isostart ami akkor 350Ft/doboz volt es California fitness Perfect 1100 strawberry 3kg toltam ami kifejezetten tomegnovelesre volt kitalalva kozel 70% szenhidrat tartalmaval.

En nem ettem rengeteget mert nem kivantam az etelt, meg nem is vettem komolyan ezt.

2012. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!