Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftosok! Ehhez a fegyverhe...

Airsoftosok! Ehhez a fegyverhez adott hüvelyeket össze kell szednem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! [link] Egy ilyen airsoft fegyvert szeretnék vásárolni, viszont hüvelyt sehol nem találok hozzá. A játék, vagy a lövés után a hüvelyeket össze kell szednem, ha használni szeretném a puskát? van róla videó is: http://www.youtube.com/watch?v=I8MtmtP27to 17 perctől látszik, hogy mire gondolok! Kezdő vagyok, első stukim lenne!

2012. dec. 23. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Fuh hát hallod ilyen fegyverrel azért veszélyes kimenni airsoftra gy kezdőként, főleg ha sniperezni akarsz. Össze kell szedned a hüvelyeket de ha már voltál játékokon szerintem észrevehetted hogy nem lesz időd arra hogy össze szedd magad után és ha olyan helyenvagy akkor soha nem találod meg főleg nyáron a susnyásba. Jó kis puska ez így ránézésre is meg tényleg nagyon élethű de szerintem ezzel kimenni játékra marhaság. Ez inkább akkor jó ha forgattok filmet és látványhoz kell.
2012. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem, nem, nem! Első fegyvernek mindig olyannak kell lennie, hogy azzal tapasztalatot szerezz (AEG). Ha ezzel kezdesz nem hogy a fegyvertől a játéktól is elveszi a kedved. Minden airsoftos, mesterlövész ismerősöm 2-3 évig AEG-gel játszott nem hiába; most remek lövészek, DE az "előkészületeknek" hála.


Te választasz természetesen, de nagyon ajánlott , hogy inkább elektromosat vegyél.

2012. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, azóta már áttértem egy ilyenre:

[link]


Csak, azt nem tudom, hogy a kötelező bevizsgálást, és a gravírozást ők megoldják-e, vagy nekem kell.

2012. dec. 25. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fegyverem majdnem 1 évig kártya nélkül volt mégse lett bajom belőle :D Most már van azért...


Ez már jobb fegyver, sokkal. Ha ezt megtartod ebből MAJD lehet kialakítani mesterlövész fegyvert, de még mindig jobban ajánlom az alap AK-t!!! A bevizsgálásról meg kérdezd meg, hogy megcsinálják-e ők.

2012. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nah, hát megkérdeztem az illetékeseket e-mail-en. Azt kaptam válaszként, hogy ők igazáből egy szlovák cég, és ha szlovákiából veszem a fegyvert, akkor nem is kell rá. DE! Ez hülyeség :D Unokabátyám rendőr volt, és elmagyarázta, ha valahol elkapnak vele, és a fegyver a megtévesztésig hasonlít az eredetire, és nincs rajta a gravírozás, illetve nem tudom a helyszínen felmutatni a MKH kártyát, ami alapján kiderül, hogy az MKH bevizsgálta, és nem engedélyköteles stb.. Akkor ugyan úgy bírálják el, mintha maga az éles fegyver lenne nálam.


Bár, egyik ismerősömet egyszer elkapták egy AK-val (de ez már vagy 6 éve volt) a fegyvert azonnal elvették, hiába mondta, hogy airsoft, elvitték bevizsgálni ahol ugyan kiderült, hogy airsoft, de! NEM KAPTA VISSZA! És az eljárás, illetve a bevizsgálás költségeit is rá akarták verni a srácra. Szóval, 4500Ft-ért cserébe, inkább legyen meg, bár, sok helyen már eleve úgy veszed meg a stukit, hogy benne van a feltüntetett árban.


De azóta lehet változott a törvény. Plusz, lehet, hogy a rendőrök azért sem csináltak belőle nagyobb botrányt, mert ismerősöm még fiatal volt, nem tudom.


Inkább legyen meg, én úgy vagyok vele.

2012. dec. 26. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megcsináltattam (ahogy írtam), de hányszor futottam össze rendőrbácsikkal fegyvertáskával a hátamon. 2,5 év alatt egyszer se vontak kérdőre, hogy mi van nálam. DE! Bizonyos játékokon is elkérhetik. Eddig ott vettem hasznát, 1x!


Jobb, ha meg van; "biztonságban" vagy/leszel.

2012. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha egy rendőr nem tudja megállapítani hogy valódi illetve "játék" fegyver akkor már rég baj van... Szerintem ha az ember normális és betart minden szabályt akkor nem lehet gond. Az MKH kártya pedig ahhoz kell hogy kereskedelmi forgalomba hozhassák a fegyvereket Magyarországon............ [link]
2012. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!