Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi értelme a lábazásnak?

Mi értelme a lábazásnak?

Figyelt kérdés
Mert van aki azt mondja 30% segiti a felsö testet és a testépitök is azért lábaznak emrt teszteronszint szabadul fel, mások szerint meg nem csak az is egy izom csoport és meg munkálod már lábazok egy ideje de érzem mint ha sulyba mentem volna felfele meg fejlödésbe nem szedek semmit és igy ezért következtetek erre vagy max erősödtem , házi kondiba járok szóval csak gugolni tudok kitörés meg vádlizni néha az is csak sulyal, ennyi elég lenne ?

2012. dec. 26. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás és vádli elég lesz.

A növekedési hormon termelését segíti elő. Tehát kihat a felsőtest izmaira is.

És hogy néznél már ki vékony lábbal, nagy felsőtesttel? Mint egy madár.:)

2012. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor elég ennyi? sajnos töbre nincs lehetőség :/
2012. dec. 26. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen elég, ha ezeket keményen elvégzed.
2012. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ilyen 6x 8x szériák vannak nagy sulyal csináljam?
2012. dec. 26. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Guggolás mehet 6 széria, többi 4 is elég. És igen, menj fel nagy súlyra is, de ne menjen a szabályosság rovására.
2012. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben értem :)

Köszönöm

Gugolásból csináljak olyat hogy szélesen meg szüken ? Itt a terpeszt értem vagy annak semmi jelentösége?

2012. dec. 26. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam variálni, de van aki erre esküszik.
2012. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a konditeremben van egy gyerek szépen kigyúrt, nagydarab felsőtesttel és rohadt kicsi pálcikalábbal. Atomszarul néz ki, fejben mindig röhögök..
2012. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!