Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudsz egykezes fekvőtámaszt...

Tudsz egykezes fekvőtámaszt csinálni? Mennyit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem ez miért jó kérdés neked, én 2-3 darabot, talán 5-öt de az kellemetlen lenne.

Úgy 1-1,5 éve gyakoroltam a Meztelen harcos (Pavel könyve) szerint GTG módon, akkor nyilván jobban ment.

2012. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csupán kíváncsi vagyok, hogy úgy általában mennyit tud egy ember. Köszi a választ :)
2012. dec. 28. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Jómagam csúcsteljesítménye 7 volt, én is a meztelen harcos alapján csináltam, egykezes-egylábasból meg 2 de az is csak jobb kézzel.:)
2012. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Csupán kíváncsi vagyok, hogy úgy általában mennyit tud egy ember"


Általában egy ember 10-20 szabályos fekvőtámasznál nemigen tud többet csinálni.


Ugye a mai komoly edzéseket végző emberek (beszéljünk a fiúkról, férfiakról) akik esetleg valami flabélósra, elektromos akármilyen edzésre eljárnak, hát ne várjunk tőlük még hagyományos fekvőtámaszból se sokat. Nincsen ám olyan sok testépítő, sportoló, edző ember akik igazán felhúznák az átlagot, szerintem.

2012. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mellre széllesen 6ot test melleti kézzel 2-4 ha meg van a négy akkor már vér piros a fejem
2013. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Grat!
2013. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kossz ha nekem irtad
2013. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!