Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncot ajánlotok?

Milyen táncot ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. A társastáncokat nem szeretem. szeretnék hajlékony lenni, annyira hogy a spárga lemenjen, és a bógnit is meg tudjam csinálni. Akro dance táncegyesületeket is ajánlhattok budapesten. Sajnos csak máshol találtam:(
2012. dec. 28. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig a társastánc nagyon jó..

A No Comment hip-hop egyesület elvileg jó(Bp)

A hajlékonysághoz nem kell táncra járni,otthon is nyújthatsz.

16/F

2012. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ajánlanàm a versenyaerobicot. 15 vagyok és 5 éve csinàlom. Szerintem azért nagyon jó mert egyformán minden izomcsoportot erősít, nagyon sok a nyújtás így hajlékony leszel ( spárga meg minden) . Elég kemény inkább sport mint tánc de érdemes kipróbálni. Az ország minden táján vannak egyesületek. Az egyik vezetője Katus Tamás. Gondold meg :-) remélem segítettem :-)
2012. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy a sulimban kötelező a társastánc, bele van építve az órarendbe, de nem jön be:( mondjuk inkább csak a tanárral van bajom, de valami mást is ki szeretnék próbálni:)
2012. dec. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!