Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Arnold Schwarzeneggernek...

Arnold Schwarzeneggernek milyen étrendje volt annó testépítő korában?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék rá,hogy mitől nőtt ekkorára.

2012. dec. 28. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
A mocskoskur.vagec.inagyonbaromirafúdejó genetikájától nőtt akkorára! :)
2012. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg húst és tejterméket evett a könyve szerint, de brutál koxmennyiség is ment mellé. És persze szuper genetika. Sokan kajálnak jól és koxolnak is, de nem lesznek Arnold szintjén.
2012. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

pl milyen kajákat


első válaszolónak pedig kuss

2012. dec. 28. 22:44
 4/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk pár kiló sült csirkét vagy marhahúst, de sok szénhidrát is ment mellé, mint bármelyik testépítőnél: rizs, krumpli, kenyér (ebből érdemes teljes kiőrlésűt kajálni), tészta, sok zöldség.
2012. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 dirtboy ***** válasza:
100%

off


szerintem ne akard arnold étrendjét követni,az más világ volt egy fejletten világ.

azóta már többet tudunk a megfelelő táplálkozásról mint akkoriban tudtak.

most gondolom azt gondolod hogy de mégis milyen nagy lett,ez így van csak hát abban nagyobb szerepet játszott a sok szteroid mint a megfelelő táplálkozás.

a mai testépítők étrendje már sokkal tisztább,ezekről pedig találsz minta étrendeket pl a bodybuilder.hun.

2012. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, első válaszoló vagyok. Te mégis mit képzelsz magadról? Megírtam a választ, amit kérdeztél, hogy mitől nőtt ekkorára. Szerinted a napi 1kg hústól meg fél kiló csirkétől? Én is ezt kajálom mégse vagyok Arni szintjén. A koksz is ott volt, de akkoriban nem voltak olyan ütősek mint most, úgyhogy az se lehet ANNYIRA. És akkor mi marad? A GENETIKA. Én a mai testépítők közül nem láttam szinte egy olyan embert se, akinek olyan jó lenne a genetikája, mint Arninak (najó, talán Cedric MacMilan), gondolj bele, milyen esztétikus volt, nem is volt neki nagy a bele. Persze nem volt neki 3-5%-on a testzsírja, de na! Amúgy meg, ha érdekel Arni élete, akkor vedd meg az Emlékmás c. könyvet, ami egy tök friss könyv, igazából nem csak a gyúrásról szól, hanem az egész életét leírja, máig. Tehát kérdező, nem értem az okodat, hogy azt mondtad nekem, hogy kuss.
2012. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Így van.:)

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is:  [link]

2012. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az a nagy bél nem genetika, csupán cedric és arni csinálták ezt [link]
2012. dec. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Coleman vagy Cutler hiába igyekezne, nem tudnák behúzni így a gyomrukat! Akkor megtennék.

[link]

2012. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát lehet, de az is igaz hogy a mr olympia is mostanában ilyen nagybelű óriás, ezért lehet inkább szarnak bele a nagy bélbe, én ezt olvastam hogy ettől lesz kis gymora a testépítőknek :)
2012. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!