Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi fejlődés normálisnak...

Ennyi fejlődés normálisnak mondható?

Figyelt kérdés
176cm vagyok 81kg és súlyomhoz képest elég vékony. Testzsírom 14% körül lehet. Csukló: 17cm, alkar: 30cm, felkar: 32cm, derék: 92cm, comb: 58cm. Amúgy 3hónapja kondizok 75kg-ról indultam, van látható fejlődés, de valahogy aránytalannak érzem a súlynövekedéshez képest, pl. felkarnál is csak 1,5cm(nem befeszítve) befeszítve 3cm alkarnál 1cm növekedés volt, többit nem nagyon mértem. Étrendem az nem a legjobb, napi 50g power protein, edzésnapokon 50g dextróz, havonta kb. 13kg hús, reggelire pp szokott menni 80g cornflakessel, este legtöbbször túró, változó menniységben, a napi étkezéstől függően. Szóval ilyen étkezésnél kicsit többet várnék, főleg úgy, hogy 6kg feljött már rám.

2013. jan. 1. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is azt hiszed, mint minden 14 éves, hogy bemész a konditerembe, és 3 hónap múlva terminátorként jössz ki. Bármilyen más sportban milyen eredményt lehet elérni 3 hónap alatt? És miért a centiket nézed? Egy 70 éves néninek is lehet nagy bicepsze. Akkor ő kemény?
2013. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szegény fejed...
2013. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem a derekat elmérted,és a csípőt mérted helyette.

derék-köldök felett 3-4 centivel a legvékonyabb résznél.

és rosszul mérhetted a a tzs-t is,mert a 92es csípő az még tömegelés alatt is sok,nem hogy 14es tzsvel,főleg 32es karral,meg 58as combbal.

mert egy 100-110 kilós embernek már lehet 92es beszárított csípője,de ilyen arányokkal ott zsír van,az tuti.

2013. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális fejlődés, nem leszel 3 hónap alatt izomtibi.

Főleg, ha a felment 6 kilónak több mint a fele zsír.

Cornflakes?? Azt felejtsd el! Natúr zabpehely legyen proteinel.

2013. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem rá, mert egy két helyen olyakat hallottam fejlődés terén, hogy ketté állt a fülem.. Köszönöm a válaszokat és a leszólásokat is! :) Zsírosodás terén mit lehetne tenni? Érdemes lenne lejárnom pihenőnapokon futni, nem menne a tömegelés kárára? Amúgy a cornflakes miért számít rossz szénhidrátforrásnak? Csak mert mindenhonnan azt hallom, hogy zabpehely kell enni reggelire és ha tudnám mennyiben és miért jobb a cornflakessnél lehet rávenném magam az áttérésre.
2013. jan. 1. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban jobb, hogy tízszer több rost van benne és lassabban szívódik fel a cornflakes sz@rnál, amivel pont elérnéd, hogy ne zsírban rakódjon le a tápanyag. Mivel a magas inzulinszintnél nagyobb a zsírraktározás veszélye!
2013. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 1. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2013. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!