Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Power...

Próbálta már valaki a Power Plate-et? Tényleg hamarabb lehet vele eredményt elérni, mint a hagyományos edzésmódokkal? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, sokkal hamarabb. Fel is hívom Jay Cutlert, hogy nem kell súlyzókkal baszkolódnia, csak rezegjen 20 percet ezen a cuccon.

Egyáltalán mit akarsz elérni? Izmosodni akarsz, vagy fogyni? Mindkettőre vannak sokkal hatékonyabb edzések. A legtöbb esetben csak átverés, hogy ráállsz egy gépre, és sitty-sutty mindenféle erőfeszítés nélkül jobban fogsz kinézni. Ez nem csodagép, nem sok mindenre jó, pláne nem étrend nélkül.

2013. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Nem én akarok rajta edzeni, csak érdeklődök, hogy azok közül akik kipróbálták már, milyen tapasztalatokkal rendelkeznek. A PowerPlate-ről az egyik szomszédom mesélt, és ajánotta nekem is. Heti négy alkalommal jár el edzeni rajta, és állítólag érzi a hatását. Csak kíváncsi vagyok. Egyébként én fogyni szeretnék, de egyenlőre maradok a hagyományos edzésmódok mellett, pl. kocogás, úszás, megfelelő étrend kialakítása mellett.
2013. jan. 1. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Helyes! :)
2013. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azért elég nagy a különbség az,érzi a hatását és a látod rajta a változást között:D.

inaktív életről,meg bármit csinál érezni fogja,még a rezegtetést is.

az összes ezen a gépen végzett gyakorlat ugyanolyan hatásos gép nélkül,otthon gumiszalaggal pl,szóval totál értelmetlen hozzá egy masina.

annyi lehet az értelme,hogy az edésen rendszerbe szedve végzik az edzést a gyakorlatokat és ezt a hozzáértést fizeti meg a hozzá nem értő.

de annyi bizonyos,hogy ez elsősorban erősítő,átmozgató torna szerű edzés,és nem egy magas cal igényű intervall kardió,mint pl a kettlebell edzés.

2013. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nem csak ezen múlik. Nem lehet ezzel sem hamarabban elérni.

2013. jan. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egyszer próbáltam 10percet.Kb mint halottnak a csók.Pedig egyébként én sem csinálok max olyan 20peces edzéseket.Persze elötte bemelegítés az itt is megvolt.Én Péntek Enikő edzéseit nyomom.Azzal lehet formálódni. http://www.youtube.com/watch?v=iNRJtgtEjSk
2013. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!