Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bevált valakinek a 'szauna'öv,...

Bevált valakinek a 'szauna'öv, vagy az izomstimuláló öv?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 10:18
 1/4 anonim válasza:
Nem, sajnos mind pénzkidobás. Sokba került mire elhittem:(
2009. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Aki egy kicsit is ért a biológiához, kémiához (akárközépiskolás szinten), az már nem dől be ezeknek. Ha a zsírt ki lehetne izzadni, akkor ebben a nagy melegben mindenki lefogyna... Hülyeség az egész, úgy ahogy van. Ha valaki elhiszi, hogy mozgás nélkül, az egészségtelen és hízlaló étkezési szokásaink megtartásával le fog fogyni attól, hogy magára rak egy ilyen elektromos bigyót, az megérdemli, hogy a semmire költse a pénzét. Még mindig sokan dőlnek be a reklámnak, sajnos...

Fogyni kizárólag úgy lehet, hogy az ember több kalóriát éget el, mint amennyit elfogyaszt. Le lehet vonni a következtetéseket...

2009. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szauna öv egy nagy fos tényleg, viszont az olyan öv ami elektromos impulzusokat ad le, az tényleg megdolgoztatja az izmokat. Csak épp azt nem mondja meg senki, hogy ennek pl a szívre milyen hatása van!?
2009. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tom!Én nagyon kövér voltam ezt használtam és 3 hónap alatt nagyon vékony lettem!:)De lehet hogy nem ez miatt van!
2010. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!