Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami normális fehérje 11....

Valami normális fehérje 11. 000ért van?

Figyelt kérdés
valami normális tejsavó?nagyobb kiszerelés?
2013. jan. 2. 11:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tényleg azt kifelejtettem:D Csak vigyázzunk, mert amilyen értelmes kérdezők vannak a végén elkezdik rendelgetni:D
2013. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

kérdező, nem jó így, mivel sok hátránya van a szójának:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2013. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
káros!na ne!ettem régebben is soha semmi bajom nem volt tőle ,illetve rengeteg ismerősőm eszik KEVERT fehérjét,csak ugye én is hallok ezt azt így a szójával nekem is voltak kétségeim mert régen mondták,hogy nem jó,azonban most lett vége egy jó kis trenbolone acetát kúrámnak és a pénzből igencsak kifutottam talán nem a szója fehérje lesz halálom okozója..ki tudja...mivel lassú felszívodásút is tartalmaz illetve kazeint így szerintem jó lefekvés előtt,vagy tévedek?az egyértelmű hogy edzés utánra nem megfelelő ez nem is kérdés
2013. jan. 2. 14:46
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem is egy-két év alatt lehet belőle bajod. Na, mindegy, te kérdezted, én leírtam, a te döntésed. Jó edzést!:)
2013. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
tehát hosszú távú használata nem egészséges rendben értettem!köszönöm a válaszod meg az idődet!
2013. jan. 2. 14:53
 16/27 anonim ***** válasza:
Monteznek igaza van, a szója szar. Ha nem azért mert káros, azért mert feleannyi hasznosul belőle mint tejsavóból. Koxnak akkor kellene mennie ha a kiegészítők, kaja már rég 100%-os (nem ajánlom a koxot, viszont amíg ezek nincsenek meg addig főleg).
2013. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
nem kell ajánlanod mert évek óta megy csak most kerültem anyagi szarba..nem kell oktatni kaja meg ilyesmi 100%ig rendben van minden,de fehérjére most ez jutott,eddig whey pro volt amíg felvetett a pénz
2013. jan. 2. 14:57
 18/27 anonim ***** válasza:
Rendben, csak elég sokan vannak akik a párizsi mellé nyomják a koxot... Szerencsére te nem vagy akkor köztük.
2013. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
azon a szinten valahol úgy 2004 környékén túljutottam ifjú koromban
2013. jan. 2. 15:05
 20/27 anonim ***** válasza:

káros!na ne!ettem régebben is soha semmi bajom nem volt tőle ,illetve rengeteg ismerősőm eszik KEVERT fehérjét....



Kedves Kérdező, valahol olvastam, hogy például 6 év belső elváltozási folyamat végeredménye a rákos képződés azon stádiuma, amikor a mai orovostudomány észleli, és megpróbálja a szervi hibát korrigálni.

2013. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!