Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alkalmazhatom így az izomelsőb...

Alkalmazhatom így az izomelsőbbség elvét: bicepsz-mell. tricepsz-hát?

Figyelt kérdés

Szóval le van maradva a karom és ki szeretném próbálni az izomelsőbbség elvét. Azt olvastam és tapasztaltam, hogy bicepsz-hát, tricepsz-mell semmiképpen mert akkor a karon kívül a többit nem tudom megdolgoztatni. De sehol nem találtam infót arról amit a kérdésben feltettem. Ja, és más izmaimat is edzem, persze, de azokat el tudom osztani, nincs baj velük. Lehetőségeim miatt (nem részletezem) nem tudom a teljes kart egy nap edzeni! :)

Kérlek, válaszaitok fejtsétek ki! :)

+lőre is köszönöm! :)))



#bicepsz #tricepsz #izomelsőbbség
2013. jan. 2. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Bicepsz-mell és tricepsz-hát is mehet. Én pl fordítva végzem és nem is hiszem, hogy ha a karral kezdesz, akkor ezzel több fejlődést tudsz kihozni a dologból. De mehet azért.

Bicepsz után tényleg nehéz lenne hátazni, ezzel egyetértek.

2013. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!