Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy eddzek a fenekemre úgy...

Hogy eddzek a fenekemre úgy hogy a combom ne legyen izmos?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja csinálom: négykézláb vagyok, és az egyik lábamat úgy ahogy van behajlítva oldalra emelem. Mindkét lábamra 100-100. Oldalamra fekszek, és kinyújtott lábbal emelgetem az egyik lábam. Négykézláb vagyok, és hátra felnyújtom a lábam. De semmi haszna, csak a combom izmosodott és vastagabb lett :((( Mit csináljak?
2013. jan. 3. 16:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és gugolást is csináltam, de attól is csak a combom izmosodott...
2013. jan. 3. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, te szegény ""izmos"" a combod, most mi lesz? Netán lesz egy szép vonzó lábad? Azt nem hagyhatjuk!

Mellesleg kötve hiszem, hogy ennyitől bármennyire is izmos lenne...


Esetleg guggolj széles terpeszben, minél mélyebbre, akkor kapcsolódik be a farizom is.

2013. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, gondolhatod hogy nem a szép izmosra gondolok, hanem arra amikor oldalról már "dudorodik" a combom :) Mellesleg leírtam, hogy fenékre szeretnék izmosodni, de pont ott nem sikerül. Köszönöm a tippet.
2013. jan. 3. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Mér, egyenesnek kéne lennie?
2013. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, nem tudom ennél jobban elmagyarázni: a combom viszonylag izmos, és mióta eddzek csak még izmosabb vastagabb, ami nekem nem tetszik.
2013. jan. 3. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!