Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Fontos kérdés tőletek?...

LÁNYOK! Fontos kérdés tőletek? Többi lent

Figyelt kérdés
Megfűztem a barátnőmet (19) hogy nyáron jöjjön el velem egy 2 éjszakás 3 napos túrára az erdőbe. Én nagyon sokat járok több napos túrákra. Pontosan ismerek minden apró dolgot hogy hogyan kell csinálni (tűzrakás táborépítés főzés minden) ugyanis ez a "hobbim". A barátnőm sajnos nem egy nagy természetmániás mint én hanem inkább ilyen kis városi beton lakó :). Rávettem hogy nyáron mennyünk el ketten azért hogy megmutathassam mi is ez az egész mit is csinálok pontosan mikor napokra eltűnök hátha megszereti. Az lenne a fontos kérdésem, hogy mik azok a hihetetlenül fontos dolgok amik nélkül egy lány "elpusztul" az erdőben :D. Ilyesmire gondolok hogy baba törlő kendő meg ilyenek. Amik egy fiúnak abszolút nem kell mert igénytelen módon 4 nap fürdés és porban döglés után s jól érzi magát. (Minden túra felszerelésem megvan tehát nem sátorra vagy ilyesmire gondoltam) ????

2013. jan. 3. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zsebkendő, kézmosó gél(az a kis műanyag flakonos, ami elillan, ha kezet mosol vele), fogkefe, zsebtükör, váltás zokni/bugyi. Fésű...Esetleg körömcsipesz, ha betörik a körme :D
2013. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó jó gondoltam hogy fogkefe fogkrém :D azt én is viszek az alapvető dolgokon túl gondoltam :D (alapvető a wc papír szappan fogkefe lányoknak tampon betét) ezen túlmenőleg kérdezem! De ez az alkohol kéz cucc jó ötlet :D
2013. jan. 3. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossmannban pl. lehet kapni, nem is drága :)
2013. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!