Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki az a testépítő...

Szerintetek ki az a testépítő aki a legtöbbre viheti Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerintem Molnár Peti, fiatal, az arányai nagyon jók, és folyamatosan fejlődik. Szerintem hamarosan profi lesz. Szerintetek?
2013. jan. 3. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2013. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is Peti:) Nagyon bízom benne, hogy meg lesz neki a profi kártya. Kiváncsi vagyok rá.


Egyébként még Tóth Dani is egy reménysugár habár neki szerintem egy kicsit gyengébba genetikája vagy, hogy mondjam. Nem tetszik annyira a fizikuma.


Dani egy Branch Warren Peti meg egy Flexx Wheeler. Remélem így érthető, mit akarok mondani:)

2013. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dani ganetikailag nem ér fel Peti mellé, igaz ő is hatalmas!

Petinek egyre kell vigyázni, hogy maradjon a hagyományos testépítésnél, Ronie Coleman pl nagy, viszont a nagy bél nem biztos hogy 5 év múlva is menő lesz.

2013. jan. 3. 22:06
 4/4 Dogmatix91 ***** válasza:
Pont most láttam Petiről egy viszonylag friss képet. Brutális vállai vannak. Talán a combjába tudnék belekötni, ha nagyon akarnék, oda mehetne még 1 kis izom (de lehet csak azért tűnik úgy, mert széles a válla + nekem mindig odavonzza a szemem az a 2 bowling golyó :D Nagyon jó genetikával rendelkezik, egész évben elég száraz tud maradni. Remélem még sokat el fog érni ebben a sportban. Dani szerintem már olyan sokat nem fog tudni kihozni magából (de ne legyen igazam).
2013. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!