Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, és most így...

17 éves vagyok, és most így egy éve jött rám hogy el akarok kezdeni balettozni, nem tudom van-e itt köztetek balett táncos, az megtudná mondani hogy nagyon késő lenne most elkezdenem?

Figyelt kérdés
meg aztán anyámnak is hogy mondjam el? ki fog akadni hogy ő nem fizet ilyen hülyeségekért :S
2009. aug. 27. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
énis 17évesen kezdtem. Balett táncos nem lesz belőled (ahogy már belőlem sem lehetett) de tudsz tanulni táncolni, rengeteg hely van pesten kezdő balett tanfolyammal, és ha nem írja hogy gyerekeknek van, akkor hidd el rengeteg felnőtt is jár ezekre (sok helyen voltam, tapasztalat). És ha tehetséges vagy, nagyon jól lehet haladni,akár fellépési lehetőségek is vannak! később beléphetsz akár vmi társulatba,ilyenek. Habár azt mondják nem kell,én azt mondom hogy azért némileg előny ha van egy alap hajlékonyság és tánctudás mögötted. de nem kell feltétlenül.
2009. aug. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok: ja és ha gyakorolsz még otthon is, rendszeresen nyújtasz,nemcsak órán, gyorsan előre léphetsz csoportban,nem kell évekig kezdőben tötyögni, szóval csak gyakorlás, és kitartás!!
2009. aug. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Flora_772 válasza:
Én erre annyit mondhatok,hogy sosincs késő elkezdeni.Én speciál balett tanszakra járok általánosba most vagyok 7.-es és imádom a baletott.Már azt fontolgatom,hogy középsuliba is balett tanszakra mennék.Sok sikert kívánok mert ha úgy döntesz,hogy elkezded nem lesz könnyű,de szerintem megéri. :)
2013. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!