Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Négyetmű fekvőtámasszal van...

Négyetmű fekvőtámasszal van értelme intervallum edzést csinálni?

Figyelt kérdés
sok helyen írják kötéllel, de most gondoltam bele, négyetmű fekvőtámasz is, ha gyors, ugyanúgy feltolja a pulzust, nem? vagy most hülyeséget írtam? :D
2013. jan. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtál hülyeséget. Eléggé felnyomja a pulzust, szerintem jó kis edzés.
2013. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, egyik legnehezebb gyakorlat, próbáld nagyon gyorsan csinálni még ha nem is fekvőzől közben és nem ugrasz fel a végén 2 percnél már eléggé fáradt leszel :)
2013. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jól írtad.

de ahhoz,hogy rendes edzést kerekíts belőle,kell hozzá egy viszonylagos jó állóképesség,mert edzetlenül pár perc alatt kivégezhet.

2013. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát, szoktam futni, 8-10km-t néha, meg kötéllel csináltam ilyet, csak most nem tudok kimenni, bentre gondoltam. kb fél éve csinálom ezeket, kötéllel ugyanígy, hogy kb félperc intenzív, 15mp szünet, és ezt ismételve amennyiszer csak tudom(csak akkor még nem tudtam, hogy ezt intervallum edzésnek hívják:D)
2013. jan. 5. 20:35
 5/5 A kérdező kommentje:
mármint nem néha szoktam futni, hanem néha van meg 10km, néha kevesebb. ott is szoktam olyat, hogy 20mp sprint, aztán lassabb futás, most így belegondolva annak is ez volt a lényege :D
2013. jan. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!