Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta futok egy órát...

Ha naponta futok egy órát annak van valami értelme?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 23:04
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:
persze hogy van de egyébként mit szeretnél elérni?
2013. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nemrég szabadultam meg 10-15 kilótól.

szerencsére semmi kóros, de érzem hogy a bőröm kicsit megsínylette. tehát feszesíteni leginkább. (:

2013. jan. 4. 23:08
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

Nincs.

Majdnem teljesen értelmetlen edzés lenne - de hozzá eléggé káros az ízületeidnek.

Nem erősítené az izmaidat, nem is növekednének ergó nem is feszesednél. Ami kis változás lenne az is a lábadra korlátozódna, és elhanyagolható lenne egy 20 perces lábedzéshez képest.

Közben egyéb, fontos izomcsoportokat elhanyagolnál amiket az 1 órás futás alatt meg lehetne dolgoztatni. Értelmetlen lenne.

2013. jan. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az ízületeknek tényleg nem tesz jót.

Mennyi idő alatt fogytál le?

2013. jan. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 aikiboxer ***** válasza:
Harcműves téged egy lepontozó fantom üldöz, vagy valaki írt egy botot amely azonnal nullára értékel. :)
2013. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Én a fantomra gyanakszom. De legalább 25-re :D
2013. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
3-4 hónap alatt.
2013. jan. 5. 17:41
 8/18 anonim válasza:
Mi az, hogy majdnem teljesen értelmetlen? Azon kívül, hogy nagyon egészséges, majdnem az összes sportnak az alapja és sokkal fittebnek érzed magad tőle, ha csak gyúrsz a lábra attól még ugyanúgy kifulladsz ha fel kell menned a 10.-re
2013. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem gyúrok a lábra, hanem Taichizok. Így növelhetem akár az aerob, akár az anaerob állóképességem anélkül hogy a térdemet folyamatos, kontroll nélküli rázásnak tenném ki.


És pont ezért káros a lassú futás, mert megterheli a térdet. Aki ezzel még sosem találkozott, csak néhány éve fut vagy csak eddig szemet hunyt ilyen apróságok felett, az nem fog egyetérteni. Nem is kell, de inkább sprinteljen kocafutás helyett.

2013. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
én már több éve futok és csak ajánlani tudom mindenkinek mert nagyon hasznos növeli az álloképességet nagyon jot tesz a szivnek és egyátalán nem káros az izületekre! ezt tapasztalatbol mondom!!
2013. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!