Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha ilyen béna...

Mit csináljak, ha ilyen béna vagyok? Otthon aerobicoztam 5 percet (fenék-comb) és 3. napja alig bírok megmozdulni az izomláztól.

Figyelt kérdés
Rubint Réka azt mondja hogy minden nap 20 percet.. Oké, el is kezdtem csinálni, de csak 5 percet bírtam belőle, és még aznap annyira izomlázam lett, hogy fáj leülni egy székre.. Hogy fogok így minden nap sportolni? El vagyok szokva a sporttól, mindentől izomlázam lesz és akkor nem bírok újabb gyakorlatokat csinálni másnap.
2013. jan. 6. 17:05
 1/4 anonim válasza:

csináld tovább!!

Ha minden nap csinálod, akkor pár nap alatt elmúlik és nem lessz utána fájdalmas.

El vagy szokva a test mozgástól.

A lényeg hogy legyél kitartó!

2013. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem kell rögtön 20 percet, nem kell rögtön minden nap.

Első héten csináld 1x, másodikon 2x ...stb.

Csináld fokozatosan, szoktasd hozzá magad! Nem kell kétségbe esni!

2013. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legközelebb edzés után ugrókötelezz 20 percet,hogy lelazítsd magad és hideg-meleg váltózuhanyozz.
2013. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvagy szokva az állandó mozgástól.

Most izomlázad van de holnap csináld megint, lehetőleg úgy hogy minél tovább. Ha nagyon nem bírod akkor hagyd csak abba, ha jön az izomláz nem nyavajogni kell hanem csinálni. Szedjél magnéziumot az jót tesz az ízületeknek, és sportolj egyre többet, szépen lassan és jól.

Ha ezt így csinálod a szervezeted át áll az állandó mozgásra és már nem lesz ezzel gond.

2013. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!