Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 175cm 53 kg lány vok. Vékonyna...

175cm 53 kg lány vok. Vékonynak találom a combom, valamint nem elég kereknek, formásnak a fenekem! Írjatok légyszi vmi okosat! Milyen gyakorlatokat végezzek még?

Figyelt kérdés

Combra és fenékre szeretnék hízni, szoktam futni, fenék gyakorlatokat is végzek, és guggolásokat is súllyal ... mit tehetnék, hogy látványosan elkezdjek fejlődni ezeken a tájakon?

Korrekt válaszokat várok!

Köszönöm



2012. okt. 11. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
A futást nem kell ilyekor túlzásba vinni, azzal pont nem lesz izomnövekedés. A guggolás mellé mehet kitörés, merevlábas felhúzás és persze tömegnövelő étrend, mert megfelelő kaja nélkül sem lesz izmosodás.
2012. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelő étrend kellene,mivel gyakorlatokat már csinálsz ezért valószínű ez lesz a gond.

tápanyag kell hogy fejlődjön az izom,ezt nem adod meg nekik.


guggolás mellett menjen kitorés is,az is nagyon jó.


nem tudom jársz e kondiba vagy csak otthon de ha jársz akkor bátran mehetsz a combhajlító és combfeszítő gépekre.

2012. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, mindenképp megfogadom! Eddig modellkedtem... meg van a kondim, csak nem látványos az izomzat! Pár napja kezdtem el az étrendemen is változtatni, mert ugye ha megfelelően edzem, akkor izomzat nő, nem pedig zsírosodom... elkezdtem inni a power protein étrendkiegészítő port is... hátha jobb lesz az eredmény..

2012. okt. 11. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, ahhoz hogy legyen izomnövekedés, több fehérje és ch kell. Edzés után mindig jól jön egy tejsavóprotein (az jobb lenne).
2012. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Konkrét ajánlatod van? :)
2012. okt. 11. 13:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóval a szója inkább felejtős, ha tudsz több pénzt szánni a kiegészítőkre. A hasznosulási értéke (bv=74) fele a tejsavóénak és ráadásul sok allergén anyag is található benne.

Nagyon sok jó protein van, pl.: Whey C6, Peak whey fusion, Stillmass 6:3:1, Scitec 100% whey prof., Biotech nitro pure whey gold, California fitness 100% whey, Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, VPX Syngex, stb..

2012. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rendben!

Mindent a cél érdekben! Nekem ezt a power pritein csoki ízűt ajánlották.... de Utána nézek!

Köszi

2012. okt. 11. 13:26
 8/10 A kérdező kommentje:
* o :)
2012. okt. 11. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2012. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A magasságod és a testsúlyod hasonló az enyémhez, csak nekem akkora nagy a combom és a fenekem hogy hatalmas de a hasam az nagyon szép . Szerintem nem kéne oda hizzaál mert megbénod. Én is igy jártam
2013. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!