Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hog oldhatnam meg a tomegnovel...

Hog oldhatnam meg a tomegnovelo kajalast?

Figyelt kérdés

Suliba jarok ezert rendkivul korulmenyes hogy ennyit egyek. Vettem proteint is biotechet es nem tudom suliba hogy tudnam megoldani a megfelelo mennyisegu kajat. Reggel 8-tol 15-ig szoktam lenni edzesnapokon viszont kb fel hat, hat korul erek haza es csak akkor tudok normal meleg kajat tolni. Otletek?

18/F


2013. jan. 6. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Vigyél sült csirkemellet teljes kiőrlésű kenyérrel.
2013. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es mit lehet meg bele tenni? Es kb hany darab kell bele ha 64-65 kilo vagyok?
2013. jan. 6. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
2,5-3 óránként egyél meg egy nagyobb darabot a csirkéből 1-2 szelet tk kenyérrel. Zöldség menjen még bele, pl paprika, brokkoli, uborka.
2013. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajotok ezzel a suliba járós szöveggel, egyszerű reggel felkelsz megfőződ a rizst, párolt zöldséget, megsütöd a húst és kis dobozokba viszed... én is suliba járok és így csinálom, ha kell neki állok óra közepén enni megmondtam a tanároknak hogy nekem ez nagyon fontos szóval ennem kell! :D
2013. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz, dobozban a csirke-rizs-zöldség még jobb lenne.
2013. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom megoldani a rizs hus combot a suliba de a szendvicses otletet koszonom!!
2013. jan. 6. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
21:52 Mekkora forma :DD Tanárok gondolom már beletörődtek
2013. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 18 éves vagyok, suliba járok. Nekem nem gond a kajálás. Előtte nap megcsinálom a csirkét (roston megsütöm), közben megfőzöm a tojásokat, ezután a párolt rizst is elkészítem. Ez kb 1 óra munka. Másnap reggel elosztom, kis ételhordókba teszem, táskába bele. 2-3 óránként pedig az aktuális szünetben megkajálok :D
2013. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!