Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek,...

Milyen gyakorlatokat végezzek, hogy vékony legyen a combom?

Figyelt kérdés
Napok óta a Google-on böngészek.Egyik oldalon azt irják,hogy a futás kiváló,a másik oldalon az ellenkezőjét mondják.Az egyiken guggolást ajánl,a másik tiltsa...és igy tovább.Mit tegyek?(tapasztaltak)
2013. jan. 7. 17:59
1 2
 1/20 Takumi ***** válasza:
Most kövér vagy? ha igen akkor diéta + edzés. És tiltja a szó amit akartál írni.
2013. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsi,siettem :/ 15 éves lány vagyok,55kg.A családomban a nőknek vastag a combjuk egytől egyik(pedig nem kövérek),és a combomból szeretnék levékonyitani :/
2013. jan. 7. 18:07
 3/20 Takumi ***** válasza:
Helyileg nem tudsz vékonyodni(zsírt égetni) diéta, +akár futás mehet. Magasságot nem írtál, lehet nem is lenne szükséged rá.
2013. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
szerintem fogyokurazz, es czinalj guggolast, guggolassal konyeb lesz lefogyni + izmot tesz a labra ( nem sokat) ami szexy :D de vigyazz, ha ugy raksz izmot, hogyj kozbe neem fogysz, akkor vasragodik a comb...
2013. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Takumi ***** válasza:
Egyszerre nem lehet fogyni és izmot magunkra pakolni. NAturálban biztosnem.
2013. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nem szeretnel privibe kebet kuldeni? :) akkor mondok velemenyt
2013. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Amúgy 167 cm magas vagyok :)
2013. jan. 7. 18:11
 8/20 anonim ***** válasza:
vagyis az az elotti...xd , de igen, mivel az ontestsúlyos gyakorlat tudat alattefogyaszt...:D mivel oszkapcsolja az agy a kisebb testsulyt a konyeb edzessel, levan irva a fegyeneddzes c. konyvbe :)
2013. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Takumi ***** válasza:
Jujjj. ez fájt fegyencedzés.... Egyszerre nem lehet fogyni és izmosodni. Nézz utána és ne a fegyencedzést írd ide mint példa.
2013. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a teste mindenkinek ugyanugy mukodik. súlyzos sedzessel valoban nem, de nincs ssemmi ami megindokolna hogy mertne lehetne ontestsulyos edzessel egyszerre csinalni a kettot...am bocsant az offolasert :)
2013. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!