Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok egy 23 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Normális testalkatom van. cél: a minél több és változatosabb mozgás, jó társaság.

Aerobik, fitnesz sajnos nem vonz :(


2013. jan. 8. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Először társaságot keress, az a kritikus: egy jó társaság szar sportból is élvezhetőt csinál, egy rossz meg egy jó sportból kellemetlent.
2013. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jogos :D de hol keressek társaságot? az ismeretségi köröm nem ér rá/ nincs igénye mozogni :(
2013. jan. 8. 10:29
 3/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Esetleg valamilyen táncot megpróbálhatnál. A hiphop elég divatos, sok stílus van, biztos megtalálod a neked tetszőt, de általában keverednek a stílusok, tehát sosem válik unalmassá. Ráadásul szép testet is formál (igaz elég lassan) és hajlékony leszel.
2013. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

sajnos nekem a tánc is az aerobik, fitnesz "kategóriába" tartozik, ami nyilván hülyeség, de valahogy tudom, hogy nem nekem való. (tudom, nem vagyok egyszerű eset :D )

mindenesetre köszi a tippet :)

2013. jan. 8. 11:02
 5/18 anonim ***** válasza:
Küzdősport vagy ha valami többre vágysz akkor harcművészet (persze nem fos oktatással).
2013. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Hát tényleg nem vagy egyszerű eset :D esetleg valamilyen küzdősport? Labdajátékok? Bár ezek csak annyiban változatosak, hogy mindig más ember ellen küzdesz/játszol. Mondanám, hogy akkor motorozz :D De az költséges, és sajnos ők is súlyzóznak, hogy le ne repüljenek a motorról :D
2013. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én is valamilyen küzdősportra gondoltam, de nem tudom, hogy a térdem mennyire bírná. Pedig még ez lenne szerintem is a legoptimálisabb megoldás
2013. jan. 8. 11:48
 8/18 Dogmatix91 ***** válasza:
Nekem kiskorom óta szar a térdem. Először judoztam (ha nem hajlamos törésre a füled akkor ajánlom mert elég jó sport), aztán kosaraztam, most meg testépítéssel foglalkozom (már amennyire suli mellett ez lehetséges). Voltam reumatológusnál, megröntgeneztek, nem volt semmilyen elváltozás. Lehet hirtelen nőttem ezért fájnak néha. Nem igazán izgat. Ha nincs kimutatható elváltozás, vagy nincs különösebb oka a fájdalomnak, akkor minden további probléma nélkül csinálhatod (szerintem), de azért egy orvoshoz előtte ugorj el. MMA most elég népszerű, Judo, különböző karate ágazatok, kung-fu, taekwondo, Ju Jitsu...lehetne még sorolni. Ha pesti vagy akkor a lehetőségek végtelenek, de már vidéken is elég nagy a választék.
2013. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Gyalogtúrázás (teljesítménytüra). Nem ugyanazt a 20 arcot kell nézned heti 2x2 órában.
2013. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Szex.
2013. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!