Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Trans x professional mellet...

A Trans x professional mellet szedhetem a Neurocore terméket?

Figyelt kérdés
Van itthon egy trans x prof. kreatinom amit torna után kell szedni és , de viszont szedem mellette a neurocore kreatint ami energizáló hatású de nemakar rendesen hatni... lehet ,hogy a trans x miatt? vagy esetleg lekellene cserélnem valami másra a neurocore-t (pl.:pow3rd-ra) , vagy külön szedjem eggyiket ki utána a másikat?

2013. jan. 8. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
torna??edzés úgy érted?amúgy ne csak utána szedd
2013. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen , bocsánat elfelejtettem úgy irni , hogy súlyzós edzés ... hogy érted h necsak utána szedjem ? még mikor ? hogyan ? a kombinálásra lennék kiváncsi meg h mért nem hat a másik
2013. jan. 8. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

először is milyen dolog a testépítés tornának hívni??

másodszor kreatin nem hat?mi az hogy nem hat?miért mit vársz tőle?hogy rádugrik 10kiló száraz izom ez nem kox

amugy reggel szénhidrátos étkezést megelőzően,edzés előt,után legaláb

2013. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem :D a Neurocore-tól várom h hasson (múlt héten vettem be belőle és rendesen éreztem a hatását... vagyis nem fáradtam, birtam a nagy súlyokat simán pakolgatni amit nélküle alígha birtam volna) amúgymeg azért hivom tornának , mert mi úgy szokjuk mondani h megyünk le tornázni a terembe és kész
2013. jan. 8. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
a lányok tornzának a férfiak edzeni mennek le de jó ti emnejtek tornázni,próbáld ki a hot blood-ot ha edzés közbe nagyobb erőre van szükséged!
2013. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!