Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés! Volumass 35...

Tömegnövelés! Volumass 35 professional,100% whey protein professional, Multi pro vitamin pack?

Figyelt kérdés

Ha az étkezésem rendben van és keményen kondizok akkor jó ez a kombináció?

Sajnos több kiegészítőt már nem tudok venni meert erre van keret. Ezeket tartottam fontosnak?

Mi a véleményetek?



2012. dec. 16. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
jó lesz a volumass csak edzés után menjen,bár sokkal olcsóbban kijönnél ha kihagynád a volumasst vennél helyette gyors ch-t dextrózt(1000ft 1000gramm-csak edzésnapokon kell edzésután 50-60gram szoval akár 2 hónapig is elég lehet)és összeöntöd logikusan whey proval edzés utánra
2012. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

jó,bár én proteinnek nem scitecet vennék,azok túl drágák.

v35prof nem olcsó de jóféle tömegnövelő,vitargoval.

multi pro teljesen jó választás.

2012. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 N0rbi04 ***** válasza:
100% Whey Complex + darálsz mellé zabot. 0,5 kg 200Ft. Vitamin mehet. Edzés után esetleg valami gyors ch, de szerintem túl van kicsit lihegve ez hobbi szinten.
2012. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted ,hogy túl van lihegve hobbi szinten? :)
2012. dec. 16. 17:53
 5/5 N0rbi04 ***** válasza:
Hát megy itt a mizéria, hogy milyen gyorsan szívódik fel, meg jajj gyorsan töltsd be a glikogén raktárakat. Meg estére igyunk kazeint. Szerintem, amit írtam pont jó és nem kell 3 fajta bödönnel kisétálnod az üzletből. Van benne gyors, meg lassú fehérje is. Végül is mind1, csak szóját ne vegyél. Multi-Pro is lehet kicsit túlzás. Elsőre kipróbálhatnál egy sima vitamint is. Pl Vitabolic, Daily Vitamin pl. Halolajat meg tonhalból vegyed inkább. Sokkal hatásosabb, mint a kapszula. Edzeni kell meg rendes kaja és jön majd aminek jönnie kell.
2012. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!