Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelőt kreatint vagy...

Tömegnövelőt kreatint vagy fehérje port vegyek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta edzek, fejlődök és gondoltam most kipróbálok valami táplálék kiegészitőt és letesztelem magamon a hatását...csak sajnos nem értek hozzájuk mit válasszak?

2013. jan. 9. 17:57
1 2
 1/11 JayC ***** válasza:
fehérjét és vitamint vegyél, kreatint ráérsz később is.
2013. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Takumi ***** válasza:
Fehérje alap. Utána mehet kreatin de egyiksem csodaszer. KAjád rendben van?
2013. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend okés??? Anélkül akármilyen tápkieg felesleges.

Ha igen, akkor én edzés utánra 40-50g tejsavó fehérjét+ 40g dextróz/supercarb fast/vitargot ajánlok+ vitamin fontos!!! Ha még tovább szeretnél menni, akkor kreatin kúra.


De a legelső az étrend.



A tömegnövelőt én nem ajánlom, gazdaságtalan, jobban megéri a fehérje.

Ja, és ne várj tőle 'hatást'. Csalódni fogsz, ezek sem csodaporok.

De jó étrend+ ezek amiket írtam szép fokozatosan lehet fejlődni :)

2013. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kajával nincs cink akad hús rizs temérdek de bezabálok mindent ami a szemem elé kerül... nem vagyok hajlamos az elhizásra:DD
2013. jan. 9. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy étrendet írnál azért?
2013. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Konkrét étrendem nincsen. 19 éves vagyok nem mondhatom meg édesanyámnak mi legyen az ebéd. Kértem hogy minél több csirke meg rizs legyen. Ez heti 2-3x meg is adatik. Tej mindig van itthon fogy is rendesen.
2013. jan. 9. 18:39
 7/11 Takumi ***** válasza:
A tej pont nem jó.
2013. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A tej az sz@r!


Vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, supercarb fast-ot, stb.

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. Máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.

2013. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a tömegnövelőt egyenlőre mellőzöm. Veszek valami tejsavó fehérjét meg ezt a SuperCarb Fast-ot is kiprobálom.
2013. jan. 9. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól teszed.:)
2013. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!