Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon csíp ha eltalálnak...

Nagyon csíp ha eltalálnak airsoft közben?

Figyelt kérdés
Az osztály társamnak nincs tapasztalata de azt állítja hogy nagyon fáj bár ezt a pintballról olvastam.
2013. jan. 10. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlóruhán keresztül csak a hangja miatt lehet észrevenni.

Így, az erejéből ítélve máshogy sem lehet nagy szám, egy sörösdobozt behorpaszt, ennyi.

2013. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha fel vagy öltözve akkor csak közelről fáj, kellemetlen, Kb 5-10 méterig. Nyári öltözetben pedig 15-20ig. Sima bőrfelületen csíp rendesen!!! Ha ne adj isten közelről megsoroznak "véletlenül", hát.................. :)
2013. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3# vagyok. Egyébként abszolút kibírható, sőt ennyi fájdalom kell! :D Még senki nem halt bele, de vannak puha emberek...
2013. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Linkoln ***** válasza:
Tényleg semmi, én írtam hogy hogy csíp, de én arra írtam hogy ugyan mi lehet hogy meglő egy kis golyó, mert csupasz bőrön tényleg fáj. Ruhában semmi, egyszerűen, nincs ereje, egy kis egy tized grammos golyónak.
2013. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem fáj...Csak csíp egy kicsit. Fontos hogy ne hagy csupasz bőrfelületet. Még a kezeden se
2013. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bela969669 válasza:
Köszönöm a válaszokat ezzel már lenyomom az osztálytársamat ha vitatkozni akar erről :)
2013. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!