Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy is működik ez az anabolik...

Hogy is működik ez az anabolikus szteroidoknál?

Figyelt kérdés
valaki elkezdi használni és honnan tudja hogy elkezd hatni,tehát mit érez így ül és egyszer csak hirtelen megvadu vagy mi?
2013. jan. 11. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Okozhat hangulatingadozásokat, személyiségváltozást, de sok egyéb hatása, mellékhatása is van.
2013. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de miből érzi az illető,hogy ő most szteroidozok hirtelen egy hálk lesz belőle?
2013. jan. 11. 15:39
 3/13 anonim ***** válasza:
2013. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akikkel beszéltem, hogy koxolnak, azok inkább hangulatingadozásokról számolnak be. Pl egyik pillanatban depresszió, túlérzékenység, majd később túlzott felszabadultság-érzés, happy hangulat.

A fizikai változás pedig: izomnövekedés, esetleg vízvisszatartás, stb. De ezek már nem hirtelen dolgok, lassabb folyamatok.

2013. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tehát akkor nem igaz az a sztereotipia hogy aggresszívek ha valaki túlérzékeny az inkább olyan nőies dolog
2013. jan. 11. 15:50
 6/13 anonim ***** válasza:
De, az is igaz. Van akinél agressziót okoz. Egyénenként változó mértékben. Van egy cikk is erről, majd megkeresem.
2013. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2013. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de valamilyen fokú agressziót mindenkinél okoz vagy ezek szerint van aki nyugodtabb békésebb lesz tőle?
2013. jan. 11. 16:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Békésebb nem leszel tőle. Mindenkinél okoz némi agressziót, főleg a tesztoszteronos cuccok, de van aki intelligens és tudja kezelni.
2013. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Régebben volt hogy be szedtem 300 szem tahai anabolt.Már első nap éreztem hogy dübörgök és ez ki tart végi ez a fittség érzés.Nagyon kemény edzéseket tudtam csinálni és szerintem rá egy két órára meg tudtam volna ismételni ugyan aszt az edzést soha nem voltam fáradt:).Az igaz hogy előbb felkaptam a vizet bármilyen apróságon de összességében jobb kedvem volt hiszen öröké tele voltam energiával.
2013. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!