Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mutant Whey vagy vpx Syngex?

Mutant Whey vagy vpx Syngex?

Figyelt kérdés
pontosabban mennyire igazak a syngexről,hogy gyomorbajokat,hasmenést,stb. okoz?

2013. jan. 12. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos itt nem látom:

[link]


De itt igen:

[link]


NitroSerum (Unique Membrane Filtered Whey Protein Concentrate/Phospholipid Complex), Micro Filtered Whey Protein Concentrate, Cold Processed Whey Protein Isolate, ActiNOS Hydrolyzed Whey Protein Bioactive Peptide Isolate, Hydrolyzed Whey Protein Isolate, Dispersion Controlled Complex (Inulin, Xanthan Gum, Whole Oat & Soybean Powders) Glutamine peptides (from Hydrolyzed Wheat Protein), Natural and Artificial Flavours/Enhancers, Potassium Citrate, Acesulfame Potassium, Sucralose, Soya Lecithin.


Főösszetevő: Unique Membrane Filtered Whey Protein Concentrate/Phospholipid Complex


Valaki megtudja nekem mondani, a protein/phospholipid komplex-ből mennyi a tényleges protein. Mert ugye az tök jó, hogy a phospholipidek íztjavítanak, de egyben a felszívódást rontják::::

2013. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már 4 hónapja iszom a syngexet, eddig semmi panasz. Ha van pénzed Syngexre menjen az, ha van több, akkor a C6-ot ajánlom.
2013. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nekem se a Syngextől, ezt használom már rég óta.
2013. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!