Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj kardió edzés közben...

Miért fáj kardió edzés közben a hasam a bal csípőm környékén?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul, hogy ha intenzív edzést végzek erős fájást érzek a hasamban a bal csípőmnél. Olyan mint ha kést szúrnának bele, nem tudok egyenesen állni tőle. Általában evés után másfél órával szoktam belekezdeni a tornába, de ez azért lenne, mert a szervezetem még az emésztéssel van elfoglalva, és ahogy elkezdek sportolni, oda kevesebb vér jut, így ez okozza a fájdalmat?

2013. jan. 12. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is így van, csak nekem a jobb oldalon. :S

Lehetne mondani, hogy rosszul vesz az ember levegőt, és becsípődik, de az azért fura, hogy mindig ugyanazon az oldalon.

Sajnos én sem tudom, hogy miért, de ez eléggé megnehezíti a tornázást. :(

2013. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:
pedig a levegő vétel miatt van
2013. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mégis nehéz elhinnem, hogy levegővétel miatt lenne, mivel évek óta sportolok, mindig figyelek a levegővételre, elvégre rengeteg feladat sokkal hatékonyabb a helyes levegővétellel :)
2013. jan. 12. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!