Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 4 km futással (26-27...

Napi 4 km futással (26-27 perc) hány kcal-t égetek el?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 22:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az intenzitástól is függ.
2009. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Talán ez is segít valamennyit: 1 km lefutása kb. 70 kcalt éget el.
2009. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez majdnem gyalogló tempó...hogy lehet ilyen lassan "futni"? XD
2010. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:) ha neked iylen jól megy,akkor légyszíves adj tanácsokat, fejlesz fel a Te magas szintedre=)
2010. márc. 2. 17:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Rendben XD nos én a sulimban tanultam meg igazán futni , de már gyerekkorom óta gyorsan futok szal van benne genetika.Igazából annyit kéne csinálnod hogy megállás nélkül futnod.Mondjuk 2 km-t 2-3 héten keresztül és utána emeld duplájára.(próbálj meg gyorsabban futni néha)Én igazából sebességre megyek mert izom kell nem pedig zsirégetés.De 200 métereket nem akarok futni igy 2 km-t futok egyelőre intenziv tempoban bár télen nem futok szal le vok most eresztve.De ahhoz hogy elég látványos eredményed legyen ahhoz kellene fél év kb. minimum.De nem vok szakértő.Én vékonyabb típus vagyok 180 cm-vel, de utálom a hosszútávot.Sprint az ami nekem fekszik.Jó gyors az anyagcserém is szal adott a sprint csak izmosodnom kéne, de ez elég nehézkes egyelőre.Na majd később. :-)
2010. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja amugy nem tudom mennyit égetsz el vele, én nem szoktam nézni mert nagyon nem rakódik rám zsir.
2010. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!