Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudnám kiegészíteni az...

Mivel tudnám kiegészíteni az étrendemet? Írnátok magas fehérjetartalmú ételeket?

Figyelt kérdés

Kondiba járok szeptember óta.

Sajnos nem tehetem meg hogy mindig húst egyek, és az lenne a kérdésem hogy mivel tudnám azt helyettesíteni?

Ha pl sok szóját ennék akkor annak milyen hatása lenne az izomfejlődésre? Nem csökkenne a tesztoszteron szintem?

Ha tudtok valami jó alternatívát akkor szívesen fogadom, bár szerintem nem igazán van jó alternatíva hús helyett :S

Mert ugye ha nincs meg a megfelelő mennyiségű fehérjebevitel akkor nem fogok izmosodni egy idő után.



2013. jan. 13. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv. Mennyinek tartod a megfelelő fehérjebevitelt?
2013. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Strigi válasza:
A haladó fehérjekészítmények ugyanannyi pénzért ugyanazt a fehérjemennyiséget tartalmazzák, mint a hús, csak jobban felszívódnak. Ennél többet szerintem nem tudsz spórolni, vagyis kevesebbet költeni az étkezésre, csak ha kevesebb fehérjét eszel. A szója növeli az ösztrogénszintet.
2013. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A túró olcsóbb. És eheted nyersen.
2013. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
túró se valami olcsó 500ft félkiló mondjuk ami tartalmaz 60gram fehérjét??100gramm talán 12őt ha jól tudom,számold ki,melleseleg a túró kazeiin szóval nem is a legjobb napközbe
2013. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!