Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondjatok magas fehérjetartalm...

Mondjatok magas fehérjetartalmú ételeket!?

Figyelt kérdés

(Több mint20%os fehérjetartalommal esetleg?)

A tojáson kívül lehetőleg mert azt én is tudom.


2011. okt. 10. 16:19
 1/7 anonim válasza:
Mindenféle husi.
2011. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
11%
Gulyásleves,Halászlé,Szárnyas raguleves,Mogyorós étcsoki,Baromfipárizsi,Házi kolbász,Túrós batyu,Lencsefőzelék,Sárgaborsó főzelék kb. ennyi remélem elég.
2011. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

16:32 azért remélem nem csak kontárkodni jársz ide.


kérdező,itt van nézegesd mibe menyi van:

[link]

2011. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

A másodikon behalltam...a husokban tényleg akad bőven...és pl egy szaftosan sütött csirkemell még zsírtalan is...

Ha izomépítéshez kell dícséretes hogy nem veszel te is ilyen vödrös bioabrakot....elég veszélyes szer, az ismerettségünkben egy fiú a 3 adag után kómába esett...

2011. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:
65%

az ismerettségünkben egy fiú a 3 adag után kómába esett...


jó poén :)


még ha igaz is akkor sem a tápkiegtől,tuti nyomott valami szteroidot a fogyatékos és esetleg attól

az meg a másik hogy a tápkieg nem szer,

az meg a harmadik hogy vannak orvosok akik javasolják a sovány embereknek ezeket a káros szereket,tudod amitől 3adag után kómába lehet esni.

hát nemi hülye a mai orvostudomány most mond meg.

2011. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Most komolyan 2. vagyok. Ha nem tömegnövelőt akarsz szedni akkor amiket leírtam azokban magas a fehérjetartalom ,szerintem ebben semmi vicces nincs de ti tudjátok...

vagy mit egyen akkor amiben van sok fehérje ? (Creatin és tömegnövelőn kívül) ? ...

2011. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:
55%

/,,,,,,,,/


Gulyásleves:ne nevettess már,leves mint fehérje forrás,legalább 75-80% víz,a maradék meg egy kevéske hús ami ugyan még rendben is lenne ha nem egy csekélyke menyiségről lenne szó.ezen kívül krumpli van benne ami szénhidrát forrás,zöldség ami rost forrás,répa ami vitamin,rost és szénhidrát forrás


Halászlé: egy másik levesféle amiben kevés a hús,ettől jobb lenen ha másformában ennéd azt a halat nem pedig levesben és szétfőzve


Szárnyas raguleves: azt kell hogy mondjam hogy neked mániád a leves,csak azt nem tudom hogy lehet levesek után keményet edzeni.nem lenne gáz ha nem lenne a hús koré öntve 8köbméter leves.de leves formában nem tuti kaja hiába hús van benne.


Mogyorós étcsoki: most neeee komolyan csoki mint kaja,meg csoki mint protein forrás főleg 20%feletti protein forrás.

nagy bajok lehetnek nálad.

1csokit ismerek ami jó protein forrásnak a scitec gyártja a choco pro a neve,55g os szelet és 18g fehérjét tartalmaz.


Baromfipárizsi: hát neked elvan borulva az agyad, párizsi? az egy rakat szar az a felvágott,minden féle belsőségek össze passzírozva és össze préselve,nincs benne egy normális húsos darabaka.


Házi kolbász: hát erre már inkább csak ennyit írok :)


Túrós batyu: abban a nagy batyuban ami tele van szénhidráttal mivel hogy tészta,na abban van egy kis lassú felszívódású kazein tartalmazó kis túrócska. mellesleg a maga a túró sem 20%feletti protein forrás,szóval megeszel egy rakás tésztát azért hogy pár grammocska proteinhez juss.grat. hozzá

túró lassú felszívódása miatt éjszakai fogyasztásra a legalkalmasabb.


Lencsefőzelék: szénhidrát és nem protein forrás,főleg nem 20% feletti


Sárgaborsó főzelék: ugyanaz a helyzet mint az előzőnél


nem ártana ha nem csak edzenél hanem tudnád is hogy mit kéne enned hozzá mert totál nem vagy képben /nem bántásnak írom/.


/vagy mit egyen akkor amiben van sok fehérje ? (Creatin és tömegnövelőn kívül)?/

a kreatin az kreatin nem fehérje,a tömegnövelők pedig nagyrészt szénhidrát források,azon belülis egyszerű,gyosr felszívódású szénhidrátokat tartalmaznak mint pl.dextróz,maltodextrin,vitargo,palatinouse,esetleg fruktóz de az nem jó testépítőknek


táplálék kiegészítők közül nem nehéz kitalálni hogy mi a protein kiegészítésre tervezett koncentrált tápanyag,ugyanis kategorizálva vannak és külön van a tömegnövelő és e fehérje készítmények azaz protein készítmények.


itt elolvashatod hogy mi micsoda és mire van: [link]


ezt pedig olvasd el az elejétől minimum a 4edik részig: [link]

2011. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!