Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben hova lehetne...

Debrecenben hova lehetne járni küzdősportra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 14:53
1 2
 1/12 aikiboxer ***** válasza:
64%

A kérdésedre leginkább egy RTFW választ lehetne adni, de küldök egy pár ötletet:


Box és kick-box

[link]


Aikido

[link]


Krav maga

[link]


Ju jutsu

[link]


Kyokushin karate

[link]


Wing-tsun

[link]


Például. Nem tudom, melyik milyen, látogasd végig a klubokat, stílusokat, nézegesd, melyik tetszik. :)

2013. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 aikiboxer ***** válasza:
48%
Ui: igen, tudom, hogy az aikido, ju jutsu, kung-fu nem küzdősportok, de feltételezem, hogy a kérdezőt esetleg a harcművészetek is érdekelhetik.
2013. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
aikiboxer ez nem semmi... mindent kikeresgettél a kedves kérdezőnek?
2013. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 aikiboxer ***** válasza:
67%

:)) Csak próbáltam neki ötletet adni, hogyan keresünk edzést a XXI. században...


Emlékszem a '80-as évek végén, amikor elkezdtem edzést keresni: ismerősöktől meg utcai plakátokról tájékozódtunk... Meg olvastam újságban Várszegi Rudi bácsiról, úgyhogy kikerestem a Magyar Posta telefonkönyvében Rudi bácsi otthoni telefonszámát és felhívtam a lakásán. (Végül nem hozzá jártam, messze volt.) Így mentek akkoriban a dolgok... Ma már? Csak győzzünk választani az áradatból... :))

2013. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a "hőskorban" még máshogy mentek a dolgok... mondjuk nem mintha tudnám, én iskolatáraimtól kaptam az infókat :)
2013. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 aikiboxer ***** válasza:
48%

Igen meg megnéztük a napközivel Bruce Lee A sárkány visszatér c. filmjét és egy darabig mindenki kung-fuzni akart. :))) Később Van Damme és Steven Seagal első filmjeit kajáltuk. :)


De azért jól mégiscsak az járt, akit az apja kézen fogott, és elvitt a Vasas vagy MTK boksztermébe, vagy judózni vagy birkózni... Csak ehhez olyan családba kellett volna születnem.

2013. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
miért, úgy érzed nem jól választottál? vagy esetleg más sportban "többre vitted volna"?
2013. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 aikiboxer ***** válasza:
48%
Nagyon szerettem volna bokszolni, de anyám nem engedett. 17 évesen kezdtem el karatézni, a család rosszallása ellenére, de ez már késő. Küzdősportolni 10-12 évesen kell elkezdeni. A gyerekemet 9 évesen levittem bokszolni.
2013. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 aikiboxer ***** válasza:
65%
Egyébként bármilyen furcsa, ma ugyanolyan nehéz egy-egy jó edzőt és edzést kifogni, mint húsz évvel ezelőtt... Sőt az internetes túlkínálat néha még meg is nehezíti, mert eltompítja az ember látását... Rengeteg nagyon vacak edzés van, amelynek jó az online marketingje. De a személyes tapasztalatot nem pótolja semmi.
2013. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen, sok az olyan hely ami nagyon fel van fújva aztán semmi. Kívülről szép az az alma beül meg rohadt...


A gyerkőcöd pedig jól járt... :)

2013. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!