Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem edzeni, edzettem...

Elkezdtem edzeni, edzettem már régebben is de ismét elkezdtem,76kg vagyok 176cm 16/F és fehér oxi-ra edzek felesével szedem naponta, izomlázra szabad edzeni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 19:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja, hogy máris koxolsz... gratulálok, remélem lesz maradandó károsodásod. Bár ennyi tudással valószínű.
2013. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
akkor mond el lécci hogy miért ne használjam az oxymethalont?
2013. jan. 14. 20:40
 13/17 anonim ***** válasza:

De egy hülye vagy xD . Azt mondod másnak neten keressen rá az oxycucc baromságodra, azt a kérdés elején te rinyálsz, hogy neten semmit se találsz 2 olyan dologról, amit ha itt a keresőben beírsz 100 találatot kapsz...

te is ilyen iqnuku nagyharcos lehetsz:)

2013. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Neked most kajak ennyire halvány fingod sincs róla, hogy mit miért csinálsz? És hogy egyáltalán _mit_ csinálsz?

Használjad nyugodtan, így működik a természetes szelekció.

2013. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
atya úúúúúúr isten......
2013. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 SSanchez ***** válasza:
Ne hallgass Ikszdééé-re meg Washra, nincsenek tisztában a dolgokkal. A lényeg az, hogy azért nem szabad használni, mert a péniszed mérete növekedni fog és az már fájdalmat okoz a csajoknak.
2013. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

:D Koxolj 16évesen. Gondolom kaja rendben, táp.kiegek rendben, edzés rendben, tudás rendben és profi versenyző akarsz lenni.

Amúgy azt nem értem hogy emberek, akik ennyire okosak, hogy mernek koxolni? Mondjuk nyilván amit nem tudsz az nem fáj, így nyilván az se zavar ha úgy felborítod a hormon háztartásod hogy 18éves korodra impotens leszel, hiszen nem tudod. Na mindegy, sok szerencsét neked az életre, szükséged lesz rá.

Izomlázra amúgy nem ajánlott edzeni.

2013. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!