Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kiválasztottam egy airsoftot...

Tomii007 kérdése:

Kiválasztottam egy airsoftot de nem tudom eldönteni h jó minőségű-e ez lesz az első airsoftom link meg többi lent?

Figyelt kérdés
[link] ha szerintetek rossz linkeljetek olyat ami jó... magy 10.000-ért
2013. jan. 15. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek NE pisztolyt vegyél. Ha csak arra van pénzed, akkor meg még gyűjtsél, hogy nagyobbra legyen pénzed! Jó tanács ...
2013. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Támogatom az elsot.

Ennek nézz utána: JG G36C

Ezt ajánlom kezdésnek. Kb. 30k-ba kerul, de nagyon megéri.

2013. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem szeretnék komolyabban airsoftozni csak néha kimenni és célba meg egyéb dolgokra lövöldözni...csak pisztolyt szeretnék ..ebben segítsetek!!
2013. jan. 18. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Huh... na jó...

A Tokyo Marui (ami szinte feltalálta a sportot) gyárt pár nagyon jó minoségu manuált, ami messzire és pontosan ellol. Vedd figyelembe, hogy itt .12-essel mérnek és a .12-esek szinte semmire sem jók. Ha fegyvert választasz akkor az FPS .20-asokkal legyen mérve. Amit választottál szerintem nem jó.

2013. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csa célba lövöldözi akarsz, meg néha: LÉGPUSKA vagy LÉGPISZTOLY, 10e forint körül már kapsz is remek fegyvereket.
2013. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!