Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire jo az aerobic?

Mire jo az aerobic?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Átmozgat. De azt hogy aaannyira nagyon-nagyon jó, nem igazán lehet mondani, mert.. (nem akarok fölöslegesen sokat írni, csak ha ez érdekel valakit).
2013. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

.. mert? :)

(tessék csak szépen kifejteni, Papa) ;)

2013. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Oké. Először is, direkt nem írtam, hogy rossz. Mert közel sem rossz.


Szimplán nem egy intenzív kardió edzés, legalábbis 1 órán át valóban intenzív edzést nem lehet csinálni. Ha vannak benne komoly anaerob kardió gyakorlatok, akkor viszont - jó.


Másik apróság, hogy én azt mondom, az erősítő edzés tartalmazzon mély izomzatot megdolgoztató elemeket. Gerinc tornát, medence tornát. Most ezt lehet aerobic mellett külön végezni, én úgy tapasztaltam hogy ez kell az edzésbe. Tehát ha én állítanék össze egy edzést, és lehetne gazdálkodni durván 1 órával, akkor az jól kivitelezett erősítésekből állna, például az említett, általában elgyengült izomcsoportokra koncentrálna, utána lenne egy intenzív szakasza mondjuk tekeréssel, sprinteléssel vagy gyorsan végzett kar, láb, has erősítéssel (ez felfogható nagy intenzitású kardiónak).


Én ezt komoly edzésként, harcművészetek mellé ajánlom, persze hogy lötyögésnek vagy kikapcsolódásnak bármi jó, és az aeribic fényévekkel jobb mint egy flabélos edzés..!

2013. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Megkell venni a videót , könyvet és nagy haszna lesz a szerzőnek. Semmi egyébb.
2013. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az aerobicnak is sok fajtája van. Van amelyik kevesbe intenziv, van, amelyik annal inkabb. Van amelyik kimondottan a zsiregeto zonaban tartja az embert, van amelyik az eronletet segiti. Van, akinek a pilates tetszik, van, akinek a kangoo. De en az mondom, ha van egy jo oktato es egy szorgalmas vendeg, mindenkeppen hasznos mind a testnek, mind a leleknek. :-)
2013. jan. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zsírégető zóna, itt válik az amúgy jó aerobic misztikummá.
2013. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!