Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A konditermi edzéssel "eltűnhe...

A konditermi edzéssel "eltűnhet" a mellem? 22 éves lány vagyok, formálás céljából járok kondiba, de mellezni nem nagyon merek, félek, hogy az alapból kicsi melleimből nem marad semmi.

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 11:04
 1/9 dirtboy ***** válasza:
88%
szálkásít5áskor veszíthetsz a mell méretedből,ha izom méret növelés a cél akkor nem lesz kisebb egy milliméterrel sem.
2013. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem a melledzéstől megy le, ha lemegy, hanem maga a fogyástól. Mivel mindenhonnan fogysz, nincs helyi zsírégetés.
2013. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
2013. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha fogysz, onnan is fogysz. De ha mellizmot erősíted, akkor attól csak feszesebb és formásabb lesz.
2013. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

a mell a súlyzózástól nem tűnik el, sőt, ahogy előttem is írták, a melled(zsírszövet) alá épül izom(izomszövet, hús), és ettől jobb lesz a tartása.

amint már írtam a mell zsírszövet, és ebből fakadóan a zsírleadástól (diéta) válhat kisebbé.

amúgy meg a csajok úgy túlspirázzák ezt a mell témát. "jajj kicsi a mellem, meg félek h eltűnik" ÉS AKKOR MIVAN? kérdezem én.

ha barátnőmnek akarok egy nőt, nem két mellet akarok barátnőnek, meg nem egy csontból, izomból, bőrből, egy kis hajból meg még sok másból álló kupacot, hanem egy EMBERT. testestől, LELKESTŐL (!!!!) elfogadva és hűen szeretve őt olyannak amilyen :)

2013. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, melyik okos trollkodik itt, hogy gyakorlatilag 4-en írtuk ugyanazt, hülyeséget nyilván nem beszélünk ennyien egyszerre, de lepontoz mindenkit. Gratulálok neki, inkább rendes válaszadásban hasznosítsa a fölös energiáit.
2013. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
vagy háztetőkről leugrálásban. szomorú, h itt több hazug, retalrált szar nyomorult gyökér van mint pl a szexben
2013. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Ja, aki szerint meg nem írunk jókat az magyarázza már el, hogy szerinte mi újság. Lepontozni bárki tud, de meg tudja e indokolni?
2013. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nyugodtan edzek mellre is! Nem akarok fogyni, vékony vagyok és formálódni szeretnék :)
2013. jan. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!