Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolásnak számít napi...

Sportolásnak számít napi 8-10km gyaloglás?

Figyelt kérdés
Ez kb. 2 óra séta, de ez felfogható rendszeres sportolásnak? Vagy ez messze van attól :)

2013. jan. 19. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát jobb, mint ha egész nap ülnél, de szerintem ez nem sok.
2013. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a változatosság kedvéért néha csinálj mást is, de ez bőven elég, főleg, ha folyamatosan, rendes tempóban csinálod. szóval igen, annak számít.
2013. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ennyire lusta a többi ember szörnyű
2013. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát...ha ez sportolás,akkor egy földműves,vagy egy útépítő,kohász,meg keményen edző ember akkor?:D
2013. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább rendszeres testmozgásnak nevezném, a sport valahol máshol kezdődik nálam. Nem igazán tudom jól megfogalmazni, tanán abban benne van a versengés is.
2013. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapnak nagyon jó, de próbálj továbblépni. Növeld az intenzitást, a tempót, ha lehetőség van rá, csináld emelkedőn felfelé. És ha már ez jól megy, kezdd el a futást! Először lassan, aztán fokozatosan növeld a sebességet, majd a távot! Nem fogod megbánni.
2013. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Duplája annak amit egészségügyi sétának tekintek, de szerintem attól lesz sport, hogyha a végén lihegsz, "kiköpöd a tüdőd". Ettől "csak" kitisztul a tüdőd, átmozgatod az izmaid, nem indulsz sorvadásnak.
2013. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nagyon régi kérdés, csak felhúztam magam a lenéző kommenteken...ha a sakk lehet sport, akkor szerintem napi 8 km gyaloglás BŐVEN sport.
2018. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!