Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg lehet találni valahol...

Meg lehet találni valahol Hannibal for King edzéstervét?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
neten megvan az alapzás googleba ird be-hannibal for king workout routine pt.1 de emellé sok mást csinál amit ebben a videoban mutatta be bővebben hannibal for king the weit is over
2013. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jan. 19. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kelt: 2012.November.29. (forrás: külföldi magazin (2012.01.))



Hannibal For King



HB: Üdvözöllek! Te vagy az internet sztárja, milliók látták a videóidat! Hogy lettél ennyire népszerű, ki mondta hogy érdemes feltölteni a videókat az edzésről ?

A hannibál egy álnév ?


Hannibal: Kezdjük a nevemmel, mert rengetegen kérdezik hogy ez valós e, vagy nem.

Igen, a szüleim neveztek el a karthagói hadvezér után, aki 2 ezer éve élt, és térdre kényszerítette a római birodalmat. Nagy bátorság jellemezte őt.

Eljött Észak-Afrikából az alpokon át, megnyert minden csatát. Egyszerű taktikával ért el sikereket, és ez az én inspirációm. Mindig igyekszem olyat dolgokat tenni,

amit mások lehetetlennek mondanak, így a rajongóim és a nézőim is. Ők motiváltak engem erre, az első videómat azért töltöttem fel, hogy megoszthassam másokkal

a szenvedélyemet és népszerűsítsem ezt az edzésmódot.


HB: A street workout egy nagy fegyelmet követelő edzés. Honnan jött az egész ötlet, mióta csinálod ?


Hannibal: Valóban megköveteli a fegyelmet, de nagyon megéri. Nagyon fiatalon kezdtem, 19 évvel ezelőtt. Nehéz körülmények között nőttem fel, és ez segített elmenekülni a gondok elől, és távoltartani őket magamtól.


HB: A megjelenésed lenyűgöző, még a testépítőknek sem mindnek vannak ilyen szépen kidolgozott izmai.

A gimnasztikázás mellett még edzőterembe is jársz, súlyokat is emelsz?


Hannibal: Köszönöm az elismerő szavakat. Nem, nem súlyzózom. Nincs bajom az edzőteremmel, de jobb szeretek a szabad levegőn edzeni,

ahol élvezhetem a napsütést, egy zsúfolt terem helyett.


HB: Milyen gyakran edzesz, van edzésprogramod? Inkább reggel vagy este szeretsz edzeni?


Hannibal: Általában heti 6-7 napot edzek. Különböző típusú gyakorlatokat alkalmazok, attól függően, hogy melyik izomcsoporton dolgozom. Legjobban reggel

szeretek gyakorlatozni, de ennek szerintem nincs olyan nagy jelentősége. A következetesség persze alapvető, de fontos, hogy a sport örömöt is okozzon.


HB: A testépítők azt állítják, a szimmetrikus izomzat kiépítése érdekében folyamatosan újabb és újabb fajta

gyakorlatokkal kell "meglepni" az izmokat, erről mi a véleményed?


Hannibal: Igen, tudom, mire gondolsz, itt az USA-ban ezt izomdezorientációnak nevezik. Amint korábban mondtam, különböző izomcsoportokon dolgozom.

E szerint az edzésmód szerint variálnom kellene a gyakorlatokat. Úgy gondolom, hogy ez a mód sem kivételes, a lényege ugyanaz. Ha fejlődést akarunk elérni,

gondolnunk kell a pihenésre is. Szerintem egy jó edzésnek nagyon intenzívnek kell lennie, de az edzések között kell, hogy legyen ideje a szervezetnek kipihennie magát.

Nekem ez a módszerem az izomfejlesztésre és -növelésre.


HB: Minden nap keményen edzesz, mikor regenerálódsz? Mit csinálsz, amikor nem sportolsz ?


Hannibal: Mint minden normál ember, én is szeretek a haverokkal találkozni. Nagyon feszes a napirendem, de a tréning és egyebek mellett foglalkozom fiatalok segítésével is. Igyekszem megkedveltetni velük a sportot, ami távol tartja tőlük a problémákat.


HB: Miként határoznád meg a tréning célját ? Van-e helye nálad a rivalizálásnak?


Hannibal: Nem tartozom azon típusú emberek közé, akik rámennek a könnyű ellenfélre. Mindig keresem a módját, hogy csiszoljam a technikámat és

tökéletesítsem a mozgást. Szerintem van helye a rivalizálásnak, de csak ha a résztvevők kölcsönösen tisztelik egymást és becsületesen küzdenek.


HB: Sok filmedben látni, hogy iPoddal edzesz, milyen zenéket szeretsz hallgatni? El tudod-e képzelni nélküle az edzést? Milyen zenéid vannak a lejátszási listán?


Hannibal: A zene segít összpontosítani arra, amit csinálok, a ritmus pedig kulcsfontosságú a mozdulatok ismételgetésénél. Szeretem a különböző hip-hop előadókat,

főleg 50centet, dmx-et, busta rhymesst. Zene nélkül unalmasabb lenne a sport.


HB: A tested remekül néz ki, követsz-e valamiféle diétát ? Az izmok is megkövetelik a szükségleteiket. Mit eszel napközben és milyen időközönként?


Hannibal: Az étel fontos, mert az táplálja az izmokat. Nem követek speciális étrendet, mindent megeszek, mindig akkor eszek, mikor éhes vagyok, tekintet nélkül arra,hogy hány óra van.


HB: És a táplálék-kiegészítők? Mit ajánlanál edzéshez?


Hannibal: A jó minőségű fehérje az abszolút minimum. Nálam az a szabály, hogy nem ajánlok egy fajta táplálékkiegészítőt,

mielőtt ki nem próbáltam azt, és biztos nem vagyok bene, hogy az a legjobb minőségű. A Trec Nutrition ebbe a kategóriába tartozik.


HB: Némely gyakorlat, amelyet végrehajtasz, ellentmond a fizika törvényeinek, és úgy mozogsz, mintha nem volna gravitáció. Egy ilyen szuperhős

is mint te, néha elfárad? Mit ajánlasz azoknak akik szeretnék elkezdeni a street workoutot, hogyan kezdjék, hogy nekik is ilyen karjaik és vállaik legyenek?


Hannibal: Minden tréning után fáradtnak érzem magamat, de csak ebből tudom, hogy jól végeztem a gyakorlatokat, és meglesz a hatásuk.

Ha valaki komolyan gondolkodik, hogy elkezd ezzel foglalkozni, és eredményt akar elérni, akkor erős akaratúnak kell lennie.Ez alapvető!

Meg kell tanulni megérteni a test jelzéseit és reagálni rájuk. Fontos a következetesség, hogy a határainkat mindig meghúzzuk, és megfelelően kipihenjük magunkat.

csak ezáltal tudnak az izmok pihenni és fejlődni. Meg kell tanulni az időt ügyesen beosztani, mert csak így tudsz időt szentelni a sportra és a családra, munkára is.

Ez nehéz feladat, de nagyon megéri.


HB: Tisztában vagy vele, hogy sok száz embert inspirálsz Európában is? Egész csoport rajongó követi, amit csinálsz, gondolod, hogy a street workoutnak van jövője?


Hannibal: Természetesen.Szerintem ennek a sportnak komoly perspektívái vannak.

Ez a sport nem csak fiataloknak szól. hanem mindenkinek.

2013. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez az egyik interjuja
2013. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi valami ilyesmire gondoltam, viszont milyen ismétlés számba dolgozik azt nem találtam sehol...
2013. jan. 19. 17:37
 10/11 anonim ***** válasza:
azt én se de sokkal tobb gyakorlatot csinál hisz heti 6szor edz 2orát szerintem a legjobb amit én csinálok lábemelés fuggve fekvo tolodzkodás huzodzkodás 8.amennyi megy
2013. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!