Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tesin nem vagyok hajlandó...

Ha tesin nem vagyok hajlandó bizonyos dolgokat megcsinálni, mit tehet velem a tanár? Szerintetek ez így hasznosabb lenne?

Figyelt kérdés

Olvassátok el a kiegészítést!Csak úgy van értelme:)

Ne értsetek félre,nem lusta vagyok,hanem pont hogy nagyon aktív,sportos fiú.Harcművészetre,edzőterembe és táncolni is járok.De viszont tesiórán kosarazás közben lesérültem,a bokaszalagom megrándult.Emiatt egy hónapig nem sportolhatok semmit.Lemaradok 2(!) edzőtáborról,latin táncokról,visszaesnek nemrég indított váll,guggolás programok a teremben.(megyek majd edzeni,de az csak ilyen szintentartó edzés lesz)Szóval hatalmas visszaesés.

Az én sérülésemen kívül már bőven voltak tesiórán ficamok,kisebb törések,összefejelések stb..és én nem akarom azokat a sportokat amikkel terveim vannak,az ilyen haszontalan tesiórából eredő sérülések miatt elhanyagolni.Ha felépülök akkor nem fogok kosrazni,szekrényt ugrani,itt történt a legtöbb sérülés.

Természetesen tesiórán dolgozni szeretnék,viszont olyat csinálnék aminek haszna is van,és nem fenyeget sérülésveszéllyel.Futás,erősítés saját súllyal.Heti 2 óra átgondolt plusz edzés sokkal hatásosabb lenne mint a jelenlegi,se nem fárasztó,se nem erősítő valami.(én mindig a "bénább" labdasportos csapatban játszom,az 5 perc óravégi erősítés pedig egy vicc) Az osztályozó feladatokat simán 3-as,4-es szinten csinálom meg.

Ebbe szerintetek belemenne a tanár?

17/F


2013. jan. 19. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

4 szem közt tárgyalj vele szünetben,soha ne a többiek előtt,és főleg ne lázadj nyíltan/nyilvánosan,mert ezzel védekezésre készteted a másikat,ami ebben a helyzetben öngól.

elmondod neki ugyanezeket,és akkor belemegy valszeg,hogy te kötélre mászol stb csinálod a saját dolgod.

és vegyél neki valami piát,amit szintén 4 szem közt átadsz majd neki.

minél előbb megtanulod,hogyan kell korrupciót alkalmazni,megvesztegetni,annál jobban fogsz boldogulni felnőttként magyarországon.

2013. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, az egy értelmes irányvonal lehet. Én már régen jártam iskolába, lehet, hogy nem releváns a tapasztalatom, de én úgy emlékszem, a tornatanárok engem sose csesztettek, ha valamit nem bírtam, vagy nem akartam csinálni. Simán tudomásul vették, ha félreálltam, ha nem léptem be egyik csapatba se. Olyan nagyon magyarázni se kellett semmit. A tornatanárok többsége alapból laza volt, nem ragaszkodtak görcsösen semmihez.
2013. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Takumi ***** válasza:
Magyarország nagy M. Milyen korrupció? Egy tesitanárt szted mit befolyásol egy ocska pia? Te biztos úgy gondolkozol, hogy aki a tanárnak ad akármit azzal a tanár kivételezni fog, bizonyos dolgokat elnéz engedékenyebb lesz. Nagyot tévedsz! A sérülés veszély mindig fenn áll futás közben rosszul lépsz stb. Szerintem egyszerűen próbálj jobban figyelni.
2013. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na a szokásos szakember már megint ellentmond nekem.

a pia csak egy hasonlat,adhat akármit,amivel kifejezi és megköszöni a figyelmét.

a nagybetűkre meg szarok.

2013. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takumi ***** válasza:
Milyen szakember? Gratulálok, remélem sikeresen leérettségiztél.
2013. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!