Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgásformával, gyakorl...

Milyen mozgásformával, gyakorlatokkal tudom rövid idő alatt formálni a combomat, a fenekemet és a combomat?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok ilyen gyakorlatokatvagy linkeket és azt is hogy ezt hányszor kell ismételni. Kb mennyi idő múlva látszik változás?

2013. jan. 19. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz formálás alatt? Mert ha izomnövelést, akkor kell tömegnövelő étrend és guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, lábemelés térdállásban hátra, lépcsőzés. Lehetőleg súlyterheléssel:

[link]


Ha pedig azt szeretnéd, hogy zsír is menjen le onnan, akkor meg szálkásító diéta kell és az előbbi edzés mellé még heti min. 3-4 aerob edzés is, mivel nincs helyi zsírégetés.


Ja és egyszerre nem megy a kettő: zsírleadás és izomnövelés, max az első pár hétben és akkor sem nagy arányban, ezért kell a táplálkozást is a célhoz igazítani.

2013. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy feszesebb akarok lenni azokon a részeken
2013. jan. 19. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Okés, menjenek a gyakorlatok amit írtam és egyél több fehérjét és kicsit kevesebb szénhidrátot. Így leszel feszesebb.
2013. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!