Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet a napi...

Szerintetek jó ötlet a napi 160g fehérje és 80g szénhidrátbevitel?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 160cm és kb 53 kg.

Az állóképességemet szeretném növelni, de az alakformálás is a céljaim közé tartozik.

Minden nap 160g fehérjét és 80g szénhidrátot vinnék be a szervezetembe, kb 1300-1400 kcal-val.

Valahol olvastam, hogy egyszerre csak 40g fehérjét tud felvenni a szervezet, ezért a 160g-ot 4 étkezésre osztanám. Ennék reggel, utána amikor hazaérek suliból, aztán lenne egy edzésem, vagy, ha nem, akkor elmennék futni és lenne még 2 étkezésem, az egyik edzés után, a másik pedig kb 7 órakkor.

Ezt 2 hétig tudnám csinálni, persze ez nem azt jelenti, hogy 2 hét után napi 500g szénhidrátot ennék. Folytatnám ezt az életmódot, csak nem tudnám ilyen pontosan csinálni.

Elérnék ezzel valamit?


2013. jan. 19. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó szálkásító diéta. Illetve jók a mennyiségek, de nem mindegy, hogy miből vinnéd be a ch-t.

Két hét alatt nem sok minden lenne.

2013. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fogyasztok se krumplit, se fehér pékárut. Tk kenyeret, barna rízst, néha durum tésztát, zöldségeket és gyümölcsöket szoktam enni. Meg aztán csokit is... de csak mértékkel.
2013. jan. 19. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:

legalább 2 hónapig tartsd,ne 2 hétig,mert utóbbinak nem sok értelme van.

és 3 óránként egyél,old meg ezt,vagy megintcsak nincs értelme elkezdeni.

ez az időintervallum meg,hogy-amikor hazaérek suliból-semmit nem mond.

van aki már 10kor otthon van,valaki meg este 7re bambul haza,ez a reggelitől igen távol esik,ha 3 óránként enned kellene:).

ételhordó dobozokat szerezz be.

2013. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!