Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy edzésterve és azt...

Dávidbbc kérdése:

Van egy edzésterve és azt beis tertom ésmost szeretném beiktatni az ugrokötelezést mert ugy hallotam eléggé jol l lehet kaloriátégetni vele . Ez a gyurás rovására megy? Vagy hogy tervezem bele az edzésbe

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 12:37
 1/8 poiu ***** válasza:
Az ugrókötél jó (én most kezdtem), az erőedzés után, vagy szünetes napon csináld. Nem kell sok, fél óra bőven elég.
2013. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

az étrendbe bele kell számolni,ha nem számolod bele akkor az edzés rovására megy igen.

éget kalóriát igen de nem fogsz zsírt leadni mivel az elégetett kalóriát pótolod majd.

2013. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tömegnöveléskor kalória pluszban kell lenni. Tehát meg kell emelni a tápanyagbevitelt, ha bejön egy plusz edzés. Ha nem emeled meg, akkor nem lesz izomnövekedés. Kalória pluszban pedig nem tudsz zsírt leadni, de attól még mehet a kardióedzés, mert fontos a szív- és érrendszer miatt.
2013. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha edzések után max fél órát kötelezek az ugy jo ?
2013. jan. 20. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó.
2013. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és akkor az izom fejlödést nem veszi visszább ?
2013. jan. 20. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha annyival többet eszel, akkor nem.
2013. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jan. 20. 13:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!