Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hulahopp karikát mindegy...

Hulahopp karikát mindegy merre forgatjuk, vagy váltogatni kell az irányt?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, és persze nem csak ezt csinálnám, hanem mellette mást is, szóval ez csak egyféle kiegészítő mozgás lenne. Plusz étrenden is változtattam.


Lehet hogy elég bugyuta kérdés, de azért mégis kíváncsi lennék :)



2013. jan. 20. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Semmit nem fogyaszt a hulahopp, hagyd a francba. Kocogj, bicajozz, ugrókötelezz, stb. És persze szálkásító diéta legyen.:)
2013. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A másik irányba elég nehéz forgatni. Míg nekem a jobbik irányba megy fél óráig megállás nélkül, addig a másik irányba 15 msp. után leesik :) De ha ügyes vagy és megy mindkét irányba akkor szerintem érdemes váltogatni az irányt.

Tudom itt nem kedvelik a hulahopp karikát, de én nagyon szerettem. Tiniként minden nap használtam (nem fogyás miatt, egyszerűen csak szerettem. Még mindig vékony derekam. Plusz nekem jó tartást is adott. Én csak javasolni tudom :)

2013. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Persze jöhetnek még :)

Első: nem én pontoztalak le, csak azért írom, nehogy azt hidd. Mindenkinek zöld kezet szoktam adni. :)


Ma este kipróbáltam, és rájöttem hogy nem is tudok hulahoppozni :D Pedig régen jól ment. Szóval egyenlőre gyakorlom, és ha nem is segít semmit, max szórakozásnak elmegy. :)

2013. jan. 20. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Köszi, nem gond, szórakozának megteszi.:)
2013. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!