2 kèrdès a kondiva kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy kondizo, nekem a prioritàs egyèrtelmuen a felsotest, azon belul is a mell meg a hàt izom. Elfoglalt vagyok, tehàt hetente csak kètszer tudok lemenni, hètfon ill. szerdàn, kondi edzèsem igy nèz ki:


Hètfo: Mell/ Tricepsz

Szerda: Hàt/Bicepsz


Ez azèrt van ilyen sorrendben mert mindig azt mondtàk nekem hogy a bicepsz a tricepszre èpul, igy tricepsz utàn csak egy napot pihenek. Viszont ha ez nem fontos, akkor megforditanàm, mert ugy èrzem jobban birom a Hàt (1 nap pihenès) utàna mell mint forditva. Mellre àltalàban nagyon ràedzek, utàna kèt napig izom làzam van. Ti mit ajànlotok? Fontosabb a tric utàna bicepsz, vagy a hàt utàna mell?


2. kèrdès: Azt mondtàk kondiba hogy làbra is nagyon fontos gyurni, màr csak azèrt is mert az az alapja az egèsz felso tesnek, tehàt ha jobban gyurok làbra, akkor gyorsabban fejlodik a felso test? Ez igaz?



2013. jan. 21. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
3. Kérdés: Hol a vállad? Az a legesztétikusabb izom
2013. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Kellene válledzés is.

2. igaz, mert fokozza a növekedési hormon termelését.

2013. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A hát az egyik legfontosabb arra mindig duplán edz! Bicepszre szintén sokat, hiszen az nagyon lassan fejlődik. Viszont heti 2 nap edzéssel ne várj nagy eredményt. Hétfő-Szerda-Péntek bőven elég, csak itt hajtsd meg magad rendesen. Ha érdekel leírom az edzéstervem csak küldj privát levelet.
2013. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!