Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Kérdésem a tstzsír %...

Üdv! Kérdésem a tstzsír % tolómérős számításával kapcsolatban lenne. Tehát hogy?

Figyelt kérdés
Mert az rendben van hogy egy vékony ember megragad egy kis bőrt magán, kihúzza, és megméri hogy ~mennyi lehet, olyan nagyon sokat nem tévedhet úgy gondolom. De mi a helyzet egy zsírosabb emberrel? Hogy lehet pontosan lemérni? Mennyire kell rányomni a tolómérőt, mekkora darab "zsírt" megragadni, és lemérni? Mert hogy őszinte legyek, hason tudok mérni 20-at is,40-et is.

2013. jan. 10. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tükör, egy tolomèrö szerintem mèrhet fèlre ha megnyult a böröd
2013. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezért kell szakemberre bízni a mérést. Van olyan kalkulátor, ami kerületméréssel működik. Ezt ajánlom, ha tudsz angolul:

[link]

2013. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok, hogy egy 3 hónapos diéta első szakaszát lemérem a tükörbe szemmértékkel, hogy eldöntsem, kell e változtatni a napi kcal bevitelen. (y)
2013. jan. 10. 20:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megnézem.
2013. jan. 10. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen, én simán tükörből látom, hogy mennyit kell még leadnom.:)
2013. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, èn tömegelèsnèl igy: kockàk ugyanugy làtszanak vagy jobban, izmaim nagyobbak? Csak igy tovàbb

Kockàk eltüntek? Kicsit tul sokat eszem azt hiszem :)

Szàlkàsítàsnàl nehezebb lesz mert definiàltabb leszek igy nagyobbnak fognak tünni az izmaim de majd làtom :)

2013. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak, hogy naturálban lesz izomvesztés akármit csinálsz, így nem kell félned, hogy nagyobbnak látszódsz majd. :)
2013. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szóval ez: [link]

nem tűnik megbízhatónak, 5%-al ír több testzsírt, mint amennyi egy hónappal ezelőtt volt.

Ezt a tolómérős megoldást tartom jónak, csak a helyes mérés módját nem tudom.

2013. jan. 10. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a múltkori mérés rossz. Nagy pontosságot ne várj egyik módszertől se, de ha mindig ugyanazt alkalmazod, akkor látszik a tendencia.
2013. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
volt már pedig hogy fogytam (akaratlanul) és erősebb lettem nagyobbnak tünt a innen gondoltam :)
2013. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!