Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni egy...

Hogyan lehet kezelni egy bicepsz részleges izomszakadást?

Figyelt kérdés
Röviden: Konditeremben megerőltettem a bicepszem, és behajlításkor,hogy ha emelek fáj, nagyobb súlyt nem tudok emelni vele. Teljesen nem szakadt le az biztos, ezért részleges izomszakadásra tippelek/tippelünk. Orvoshoz nem tudtam elmenni vele, mert ki kellett jönnöm külföldre, de már 3 hónapja fáj. Egy orvos asszisztens ismerőssel beszéltem, ő azt mondta, hogy minden bizonnyal részleges izomszakadás, és erre nem nagyon van gyógymód, csak az idő. Valaki esetleg járt már így? Nem hiszem, hogy nincs semmi megoldás, amivel kicsit gyorsítani lehetne a javulást, már jó régóta fáj. Válaszokat előre is köszönöm! Üdv,

2013. jan. 23. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lilult be?


nekem is hasonó tünetek voltak

2013. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, semmi nem látszódik kívül :\
2013. jan. 23. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Hali. Nekem ugyanez van most bicepszbe, neked mennyi időt kellett pihentetned hogy elmúljon teljesen?
2014. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!