Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrósok, mit szóltok ehhez a...

Gyúrósok, mit szóltok ehhez a videóhoz?

2013. jan. 24. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

:D :D Van benne valami :D Szép kis görbe tükröt állít fel, vicces, és találó, de nem kell véresen komolyan venni, nem is ez a célja.


De ezt, hogy mások se változnak hónapok alatt, máshol is olvastam, és ismert jelenség :D

2013. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

háháhá:D.

amúgy azt a táskás dolgot én is észrevettem,hogy a kézben hordható közepes sport táskát szeretik többen,nem a hátit.

2013. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 JayC ***** válasza:
jópofa, nekem tetszenek az efféle viccelődések, nem veszem a szívemre.
2013. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
showder klub
2013. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy igazából terem közelében nem voltak még, mert akkor bekerült volna a repertoárba a papucsosok klánja. Bár ez lehet csak nekünk lenne már vicces, ez a műsor meg széles közönségnek van szánva gondolom.
2013. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azért megnézném annak a menő janónak a képét este mikor szembe jön vele egy szétgyúrt king kong, aki a táskát is eltartja megától mert akkora háta van mint egy ifa plató,

gondolom emberkénk szemlesütve kikerülné nagyívben....

2013. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nacsa is őt van:D
2013. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"tilos mosolyogni,csak erőből szabad nézni,bárhol vagy"

:D


Nyilván vannak benne túlzások,mondjuk aki túl komolyan veszi a testépítést,azon tényleg lehet röhögni.

2013. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!