Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítôk/ hobbi-edzôk/...

Testépítôk/ hobbi-edzôk/ gyúrósok, ahogy tetszik. Ti milyen okból kezdétek el?

Figyelt kérdés
És még mindig azért csináljátok? Miket nyertél ettôl a sporttól, miért szereted?
2013. jan. 17. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Borzasztó testem volt,0 önbizalmam,gyenge voltam.

Most tűrhetően nézek ki,az erőm és az állóképességem hatalmasat nőt,több az önbizalmam:)

Szeretem a vasak érintését,a terem hangulatát.Ennyi.

17/F

2013. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JayC ***** válasza:

én azért kezdtem el, mert nem tetszettem magamnak, na meg a csajoknál is be akartam vágódni.


így több mint 3év után ez már átalakult, csak magam miatt edzek, mások véleménye már nem számít.

2013. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert cirka 20 év után rájöttem, hogy lehet mégsem olyan jó úgy kinézni, mint egy always-betét és egy etióp hurkapálca alultáplált mutáns kereszteződése :D

Az elindulásban motivált, hogy lett egy barátnőm, aki szintén így gondolta, és ő is hajlandó volt velem edzeni.

2013. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:DDDDDDD

Én azért, mert utáltam, hogy mindenki "óh, te csak csaj vagy"-gyal leintett. Be akartam bizonyítani nekik, magamnak, hogy én is tudok erős lenni. Úgyhogy ezért. És ezért is csinálom most is. Meg nekem ez sokkal jobban bejött, mint akármilyen csajos aerobic vagy tánc, vagy zumba. :)

2013. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!