Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Danabol 100 szemes kúra alatt...

Danabol 100 szemes kúra alatt elég heti 3x edzeni vagy sokkal hatásosabb minden nap?

Figyelt kérdés

Valamint az is érdekelne, hogy hány kilót hozhat és abból mennyi marad rajtam a kúra végezetével. Nem ide illő, koxmentes edzésre biztató kommenteket nem kérek. Csak olyan válaszát várom aki ért ehhez vagy csinálta már, vagy közeli ismerősén látott eredményt és hasznos információkkal tud szolgálni.

Magasság: 188 cm

Súly: 84kg

Kor: 18

Fél éve edzek heti 3x. A táplálkozásommal nincs probléma, tömegnövelő étrend szerint eszem.


2013. jan. 24. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Feljön biztos 8-10kg, de számolj vele hogy jó kaja mellett is ebből max 1-1,5kg lesz izom. Danabol az egyik legrosszabb vizesítő kox.
2013. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Háromszor edzeni? Szerintem danabol mellett nem is kell.
2013. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És ha a kúra után nem hagyom abba az edzést, valószínűleg nagyobb erőkifejtésre leszek képes mint előtte. Az utána lévő 1-2 hónap hatásosabb lenne mintha előtte nem szedtem volna? Vagy ahogy leállok vele elkezdek legyengülni és visszaesek arra a szintre, ahonnan kezdtem?
2013. jan. 24. 22:16
 4/12 anonim ***** válasza:
jólmondja az első, sokkal jobbak is vannak
2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy, igen, kúra végeztével látványosan össze esel, ami annak köszönhető, hogy rengeteg folyadék, amit megköt a dana távozik a szervezetedből. Igen kb ott leszel mint kúra előtt.
2013. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy vannak jobbak. De azokat szúrni kell. Én pedig attól tartózkodom. Legalábbis későbbre hagynám. A szemesek közül nekem a danabolt ajánlották többen is.
2013. jan. 24. 22:22
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz 22:22-es.:)
2013. jan. 24. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:

ez egy erős roboráló szer(ha eredetit veszel belőle)

régen ezt a szert kifejezetten idősek gyengék roborálására használták(itthon pl nerobol )néven futott a kórházakban.

Segít beépíteni a calciumot a csontokba vízesít az aromatizálódás miatt emiatt van sok mellékhatása és a fehérjét építi be az izmokba.

Érdemesebb lenne amikor szeded picit többet edzeni mondjuk 4 edzés egy héten ha feltudod úgy osztani v ha 3 edzésed van akkor meglehet neki nyomni

Van még egy iszonyatos jó hatása mint minden koxnak!!!

de főleg az androgén szereknekvan ilyen....nagyon megnövelik a regenerációt, magyarul ha sokat edzel még fejlődsz akkor is és a szedése alatt a kortizol hormon szinted a béka segge alatt lesz.

a végén van probléma ha a test hozzászokott ehhez az állapothoz.

ezért kell levezetés érdemes körbenézni h ahhoz is mi kell, pl hcg injekció a legfontosabb és clomid, nolvadex v proviron.

100 tabiba nem halt még bele senki próbát megér, deahogy írták van ettől ezerszer jobb szer is!!!!

2013. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem kértél ilyet, de fél év után ne nyúlj már koxhoz az isten szerelmére...
2013. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki túl sokat szed belőle, bizony megjárja, hiszen toxikus és hormonális hatása már nem túl kecsegtető ajánlat. A toxikus hatás májkárosító - májzsugorodás, daganat, sárgaság -, a hormonális hatás az agyalapi mirigy hormon termelését lecsökkenti.


A férfiak szőrösödnek, mélyebb lesz a hangjuk, impotencia alakul ki. Ha nagyon hosszan szedi valaki, nőies lesz, megnőnek a mellek, megnő a zsír és izmok puhák lesznek.


Szívre is hat természetesen, megnő a vér mennyisége, korai elmeszesedés alakul ki az érrendszerben, előfordulhat szívinfarktus, agyvérzés.


Az immunvédekezés legyengül.


Megváltozik a bőr, pattanások jelennek meg, kopaszodás.


Aki időben abbahagyja az anyag szedését, megúszhatja bármilyen mellékhatás nélkül, sőt még az egészsége sem károsodik. Csak akkor jelentkeznek ezek, ha valaki több hónapig szedi ezeket a szereket. Ugye mint mindenki tudja, a doppingot szedő sportoló a jobb teljesítmény reményében használja. Minden nemű sportágban az izmokat fejleszti a szer. Annyira kifinomult technikával állítják elő, hogy sportágspecifikus készítményekről lehet beszélni. Mindenkinek megvan a maga speciális „játékszere”. A futók, úszók vagy kerékpárosok az EPO-t vagy a központi stimulánsokat kedvelik. Ahol lényeges az izomerő, ott folyamatosan szedik.


A fiatalok erős szervezete még sok sejtet termel, ezért náluk nem is lehet felismerni a szedését.


Vannak olyan doppingok, melyek csak egy sportágban használhatóak. Néhány olyan szert is betiltottak, melyekről még nem derült ki, hogy káros hatásúak-e vagy sem. Ilyen a béta karotin. Nagyon jó antioxidáns sportolás közben felszabaduló szabad gyököket közömbösíti és az A-vitamin előanyaga.


Szerintem elrettentő amiket ide felsoroltam. Senkinek sem éri meg a gyors eredmény érdekében, később már bánhatja. Olyan is van, akinél szinte mindegyik káros hatás jelentkezik.


Ne tegyük ki magunkat ilyen hatásnak, egyszerűen nem éri meg az a rövid ideig tartó eredmény, hogy utána életünk végéig betegek legyünk.

2013. jan. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!